Mapa hotelu Cesarskie Ogrody - Polsko | cKlub.cz
Cesarskie Ogrody
Zobrazit volné termíny (0)

Cesarskie Ogrody

  • Cesarskie Ogrody
  • Cesarskie Ogrody
  • Cesarskie Ogrody
  • Cesarskie Ogrody
  • Cesarskie Ogrody
  • Cesarskie Ogrody
  • Cesarskie Ogrody
  • Cesarskie Ogrody

Termíny

O hotelu Cesarskie Ogrody

Poloha hotelu

Hotel Cesarskie Ogrody se nachází v lázeňské části Świnoujście, 600 metrů od oblíbené promenády. Nabízí pokoje se satelitní TV. Budova je obklopena soukromým parkem. Součástí komplexu jsou 4 budovy. Bezplatné bazény se nacházejí v hlavní budově a v činžovním domě.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří recepce, restaurace, bar, kavárna, letní terasa, výtahy, Wi-Fi, léčebné a wellness oddělení, Kneippův chodník, krytý bazén, sauny, whirlpool, solná jeskyně, fitness, půjčovna kol, Nordic Walking, dětské hřiště, parkoviště. Hotelový komplex se skládá ze tří budov: Hotel Cesars Ogrody, Imperial Apartments a Císařská rezidence.

Ubytování

Pokoje v hotelu Cesarskie Ogrody mají vysoké stropy a jsou zařízené v jasných barvách. Každý pokoj má lednici a koupelnu se sprchou a fénem. Některé mají balkon. K dispozici je bezplatné připojení k internetu.

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu. V letní sezóně (květen - září) 1x týdně grilovací večer. 2x týdně tematická večeře (např. ukrajinská, italská kuchyně). Restaurace se nachází v rezidenční budově a specializuje se na domácí polskou kuchyni. Na místě jsou k dispozici dvě kavárny.

Služby

Hosté mohou využít praní a žehlení prádla, stejně jako trezor. Mezi další zařízení patří krytý bazén, sauny, vířivka, posilovna, masážní lůžka a solná jeskyně. Na místě si můžete objednat různé kosmetické procedury. Hotel Cesarskie Ogrody se nachází 3 km od vlakového nádraží Świnoujście. Snadno se dostanete také ke všem zajímavostem města.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
6.2°C
Teplota vzduchu
0°C
8,6Skvělé
Miranda
Řecko - Zakynthos
8,4Skvělé
Kavouris
Řecko - Skopelos

Průvodce Polsko

Počasí v Polsku
Počasí v Polsku má mnoho společného s tím, jaké je v České republice. Kromě kontinentálního podnebného pásmu je část země ovlivňována také oceánským podnebím. Typická jsou pak sušší a teplá léta, kdy se průměrné teploty vzduchu pohybují kolem 25 °C až 27 °C. Opakem toho jsou chladnější zimy doprováz
Více informací
Vízum do Polska 2023 - jaké doklady potřebuji
Polsko je nedílnou součástí Schengenského prostoru, to znamená, že pro vstup do země nepotřebujete žádné vízum. Ba co více, pokud nemáte cestovní pas, vystačíte si s občanským průkazem. Důležitá je pouze jeho platnost po celou dobu pobytu na území Polska. Vybírat si tak můžete mezi cestovním pasem n
Více informací
Očkování do Polska
Při cestě do Polska nepotřebujete žádné povinné očkování. Pokud chcete mít naprostou jistotu a ochránit své zdraví, pak můžete využít doporučená očkování. Mezi ně se tradičně řadí hlavně žloutenka typu A, žloutenka typu B a tetanus. Jestliže budete chtít být opravdu důslední, pak si zkontrolujte ješ
Více informací