Nejoblíbenější first minute 2024 destinace se slevou až 50 %

Sanatorium Zacisze
Zobrazit volné termíny (0)

Sanatorium Zacisze

  • Sanatorium Zacisze
  • Sanatorium Zacisze
  • Sanatorium Zacisze
  • Sanatorium Zacisze
  • Sanatorium Zacisze
  • Sanatorium Zacisze

Termíny

O hotelu Sanatorium Zacisze

Poloha hotelu

Lázeňský dům Zacisze leží v místě obklopeném zelení a parkem, jedná se o klidnou část lázeňského města, čemuž i odpovídá příslušný název, který v češtině znamená Zátiší. Výjimečné mikroklima tohoto regionu má blahodárný vliv na lidský organismus především krevní oběh, dýchací cesty, trávení, správnou funkci svalů a nervového systému. Díky příjemnému létu bez extrémních veder a teplejší zimě trvá sezóna v těchto lázních po celý rok.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří jídelna, venkovní relaxační terasa a biliár. V době nejvyšší sezóny zde funguje i malý bar a kavárnička. LD je vybaven výtahem.

Ubytování

Ubytování je zajištěno v 1. 2 a 3-lůžkových pokojích s bezbariérovým přístupem. Součástí pokojů je koupelna a televize se satelitním přijímačem.

Stravování

Stravování probíhá formou plné penze. Oběd je servírovaný bez možnosti výběru z menu. Večeře jsou zpravidla studené s jedním teplým jídlem. Zasedací pořádek je odůvodněn různými typy diet a strav. V případě plné penze začíná pobyt večeří a končí snídaní.

Služby

V nedalekém okolí je řada kaváren a lázeňských obchodů. Lázeňskou novinkou je solná jeskyně. Do lázní na procedury je to procházkou 300 m, stejně jako k léčivým pramenům, které jsou v Kudové tři (viz. text Polonia). Krásná příroda a řada pozoruhodností je k vidění v místě i okolí a stojí za to využít nabídky výletů místních agentur.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
4.9°C
Teplota vzduchu
7°C
8,7Skvělé
Marietta
Řecko - Zakynthos
8,7Skvělé
Hotel Poseidon
Řecko - Zakynthos

Průvodce Polsko

Počasí v Polsku
Počasí v Polsku má mnoho společného s tím, jaké je v České republice. Kromě kontinentálního podnebného pásmu je část země ovlivňována také oceánským podnebím. Typická jsou pak sušší a teplá léta, kdy se průměrné teploty vzduchu pohybují kolem 25 °C až 27 °C. Opakem toho jsou chladnější zimy doprováz
Více informací
Vízum do Polska 2024 - jaké doklady potřebuji
Polsko je nedílnou součástí Schengenského prostoru, to znamená, že pro vstup do země nepotřebujete žádné vízum. Ba co více, pokud nemáte cestovní pas, vystačíte si s občanským průkazem. Důležitá je pouze jeho platnost po celou dobu pobytu na území Polska. Vybírat si tak můžete mezi cestovním pasem n
Více informací
Očkování do Polska
Při cestě do Polska nepotřebujete žádné povinné očkování. Pokud chcete mít naprostou jistotu a ochránit své zdraví, pak můžete využít doporučená očkování. Mezi ně se tradičně řadí hlavně žloutenka typu A, žloutenka typu B a tetanus. Jestliže budete chtít být opravdu důslední, pak si zkontrolujte ješ
Více informací