Last minute dovolená - Slevy až -60 %

Villa Martini

  • Villa Martini
  • Villa Martini
  • Villa Martini
  • Villa Martini
  • Villa Martini
  • Villa Martini

Termíny

O hotelu Villa Martini

Poloha hotelu

Villa Martini se nachází v letovisku Międzyzdroje u břehů Baltského moře, pouhých 50 metrů od písečné pláže. Nabízí rozlehlé wellness centrum a elegantní pokoje. Wi-Fi je k dispozici zdarma v lobby a v restauraci. Přilehlý národní park Wolin protíná několik pěších a cyklistických tras.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří restaurace, sauna, konferenční prostory, internet, společenské akce, bar, hotel je vhodný pro děti, spodní patro budovy zahrnuje moderní relaxační centrum a lázně s moderním vybavením. Hotel nabízí velké množství rehabilitačních služeb: masáže, masáž aquavibron, kryokomora, magnetoterapie, elektroterapie, laserové terapie, bahenní zábaly a inhalace, exkluzivní finská sauna, jacuzzi.

Ubytování

Villa Martini nabízí 30 komfortních pokojů. Elegantní dojem je umocněn nádhernou koupelnou se sprchovým koutem, vybavenou koupelnovými doplňky. Pohodlí pokoje je podmíněno speciálně navrženým nábytkem a společně s okny a ložní dekorací vytváří nádhernou kombinaci. Každý pokoj má LCD TV se satelitním příjmem. Všechny pokoje mají balkon. Některé pokoje mají krásný výhled na Baltské moře nebo národní park Wolin (za příplatek).

Stravování

Polopenze zahrnuje bufetové snídaně a servírované večeře. V restauraci se podává snídaně formou bufetu a na oběd a večeři si můžete dát pokrmy polské a středomořské kuchyně. Na skleničku si můžete zajít do hotelového baru s venkovní terasou.

Služby

Villa Martini provozuje wellness Martini Spa a hosté, kteří si rezervovali ubytování přes booking.com, mohou zdarma využívat saunu a vířivku. Zařídit lze také různé masáže a odborné tělové procedury. Na místě je k dispozici výtah, nepřetržitě otevřená recepce a zpoplatněné soukromé parkoviště.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
18.5°C
Teplota vzduchu
17°C
8,6Skvělé
Miranda
Řecko - Zakynthos
8,3Skvělé
Penzion Margarita
Bulharsko - Primorsko

Průvodce Polsko

Počasí v Polsku
Počasí v Polsku má mnoho společného s tím, jaké je v České republice. Kromě kontinentálního podnebného pásmu je část země ovlivňována také oceánským podnebím. Typická jsou pak sušší a teplá léta, kdy se průměrné teploty vzduchu pohybují kolem 25 °C až 27 °C. Opakem toho jsou chladnější zimy doprováz
Více informací
Vízum do Polska 2024 - jaké doklady potřebuji
Polsko je nedílnou součástí Schengenského prostoru, to znamená, že pro vstup do země nepotřebujete žádné vízum. Ba co více, pokud nemáte cestovní pas, vystačíte si s občanským průkazem. Důležitá je pouze jeho platnost po celou dobu pobytu na území Polska. Vybírat si tak můžete mezi cestovním pasem n
Více informací
Očkování do Polska
Při cestě do Polska nepotřebujete žádné povinné očkování. Pokud chcete mít naprostou jistotu a ochránit své zdraví, pak můžete využít doporučená očkování. Mezi ně se tradičně řadí hlavně žloutenka typu A, žloutenka typu B a tetanus. Jestliže budete chtít být opravdu důslední, pak si zkontrolujte ješ
Více informací