Epic Sana Algarve

Termíny

7. 9. 2021 - 14. 9. 2021
8 dní
49 790 Kč

O hotelu Epic Sana Algarve

Poloha hotelu

EPIC SANA Algarve Hotel se nachází mezi Vilamourou a Albufeirou uprostřed upraveného borového lesa s přímým přístupem na pláž. Nabízí luxusní ubytování s výhledem na pláž Falésia, rozsáhlé wellness centrum a venkovní i kryté bazény. Hotel leží 30 km od letiště ve Faru, 10 minut jízdy od pláže Oura a 1 km od golfového hřiště Pine Cliffs.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří vstupní hala s recepcí, tři restaurace, bary, spa centrum, konferenční sál. V zahradě 3 bazény, snack bar u bazénu, terasy s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.

Ubytování

Prostorné moderní pokoje v hotelu EPIC SANA Algarve mají balkon s částečným výhledem na oceán nebo rezort, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a koupelnu z bílého mramoru s dešťovou sprchou a vanou.

Stravování

Snídaně a další jídla po celý den se podávají v hlavní restauraci nebo pod širým nebem. Restaurace u bazénu nabízí možnost relaxace na slunci u skleničky nebo jídla. Ve večerních hodinách jsou otevřené také 2 bary a gurmánská restaurace.

Služby

K rekreačnímu zázemí patří kurt pro několik míčových sportů, fitness centrum a rozsáhlé wellness centrum. Pro rodiny s dětmi (ve věku od 4 do 12 let) je zajištěn sezónní dětský klub s dozorem a aktivitami, tak aby si rodiče mohli odpočinout.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
18.9°C
Teplota vzduchu
22.7°C
8,3Skvělé
Alfamar Beach & Sport Resort
Portugalsko - Algarve
8,7Skvělé
Quinta Pedra Dos Bicos
Portugalsko - Algarve

Průvodce Portugalsko

Počasí v Portugalsku
Propojení středozemního a středomořského subtropického pásma přináší odlišné výkyvy teplot a počasí. Sever země můžete v zimě využít k lyžování. Střed Portugalska se bude pyšnit kontinentálním klimatem, v rámci něhož přichází suché a teplé léto. Jih je samozřejmě spjat s daleko většími teplotními re
Více informací
Měna v Portugalsku
Při návštěvách Portugalských restaurací se nezalekněte toho, že součástí vašeho účtu bude pravděpodobně už i zpropitné. Tento zvyk je v zemi naprosto běžný. Dostupnost bankomatů Portugalsko se pyšní celkem rozšířenou sítí bankomatů, a to především ve větších městech. Při výběru peněz si však d
Více informací
Vízum do Portugalska 2021 - jaké doklady potřebuji
Portugalsko je zemí Evropské unie, tudíž je dostupné jen s platným cestovním pasem nebo občanským průkazem. Stačí vám jeden doklad ze dvou jmenovaných. Počítat však musíte i s tím, že speciální cestovní pas musí mít také děti mladší 15 let. Cestování doklady potřebují i čtyřnozí miláčky cestující s 
Více informací