Pine Cliffs Resort - Portugalsko, Algarve | cKlub.cz
Pine Cliffs Resort
Zobrazit volné termíny (0)

Pine Cliffs Resort

Termíny

O hotelu Pine Cliffs Resort

Poloha hotelu

Velmi luxusní, rozsáhlý hotelový resort je situován v piniovém háji, na útesu s nádherným panoramatickým výhledem do okolí, v letovisku Faro, jen 100 m od jedné z nejkrásnějších písčitých pláží v oblasti. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté přímo v resortu nebo v centru města (obchody, restaurace, bary, historické památky, tradiční trh, diskotéky, půjčovny automobilů motocyklů). Milovníci golfu ocení moderní 9ti jamkové golfové hřiště přímo v resortu. Transfer z mezinárodního letiště Faro trvá 30 minut.

Vybavení hotelu

Prestižní hotelový resort disponuje 199 pokoji rozmístěnými v hlavní budově a stylových vilkách, rozmístěných v krásné, pečlivě udržované zahradě. Klientům je k dispozici prostorná vstupní hala s recepcí, směnárnou, trezory, turistickými informacemi a lobby barem, hlavní restaurace, stylová a la carte restaurace, internetový koutek (za poplatek), WiFi připojení (za poplatek), společenská místnost se satelitní TV, herna, prádelna (za poplatek), úschovna zavazadel, obchůdek se suvenýry, kadeřnictví, golfový obchod, herna, konferenční místnost (moderní audiovizuální technika), škola golfu, fitness centrum, vířivka, masážní salón, půjčovna automobilů, velký venkovní bazén, dětský bazén, snack bar u bazénu, opalovací terasa (lehátka a slunečníky zdarma), mini klub, sportoviště a parkoviště.

Ubytování

Stylově zařízené, prostorné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha a vana, kosmetické přípravky, toaleta, fén), telefonem, data portem, klimatizací, rádiem, satelitní LCD TV, minibarem, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou s posezením (výhled na moře nebo do zahrady). Prostornější, luxusně vybavené suity jsou na vyžádání. Dětská postýlka a vysoká jídelní židlička je k dispozici na vyžádání. WiFi na pokoji je k dispozici za poplatek. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Stravování

Snídaně podávané formou bohatého bufetu. Hosté si mohou objednat večeře podávané formou bufetu (nápoje u večeře jsou za poplatek). Hotel je vyhlášený svou vynikající, pestrou kuchyní. Pro děti je k dispozici dětské menu.

Služby

Komfortní hotelový resort si získává své hosty velmi atraktivní polohou, luxusním ubytováním, moderním golfovým hřištěm i prvotřídní kvalitou poskytovaných služeb. Pořádá pravidelné bohaté animační programy pro děti i dospělé a zábavná večerní vystoupení. Umožňuje sportovní aktivity jako např. stolní tenis, tenis, golf, biliár, plavání, šipky, jízdy na kolech, cvičení ve fitness centru a motorizované i nemotorizované vodní sporty na pláži (za poplatek). Pro relaxaci je určen masážní salón, kosmetický salón, vířivka, sauna, solárium, kadeřnictví a venkovní bazén s opalovací terasou.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
18.9°C
Teplota vzduchu
22.7°C
8,3Skvělé
Alfamar Beach & Sport Resort
Portugalsko - Algarve
8,7Skvělé
Quinta Pedra Dos Bicos
Portugalsko - Algarve

Průvodce Portugalsko

Počasí v Portugalsku
Propojení středozemního a středomořského subtropického pásma přináší odlišné výkyvy teplot a počasí. Sever země můžete v zimě využít k lyžování. Střed Portugalska se bude pyšnit kontinentálním klimatem, v rámci něhož přichází suché a teplé léto. Jih je samozřejmě spjat s daleko většími teplotními re
Více informací
Měna v Portugalsku
Při návštěvách Portugalských restaurací se nezalekněte toho, že součástí vašeho účtu bude pravděpodobně už i zpropitné. Tento zvyk je v zemi naprosto běžný. Dostupnost bankomatů Portugalsko se pyšní celkem rozšířenou sítí bankomatů, a to především ve větších městech. Při výběru peněz si však d
Více informací
Vízum do Portugalska 2022 - jaké doklady potřebuji
Portugalsko je zemí Evropské unie, tudíž je dostupné jen s platným cestovním pasem nebo občanským průkazem. Stačí vám jeden doklad ze dvou jmenovaných. Počítat však musíte i s tím, že speciální cestovní pas musí mít také děti mladší 15 let. Cestování doklady potřebují i čtyřnozí miláčky cestující s 
Více informací