Dunamar - Portugalsko | cKlub.cz

Termíny

O hotelu Dunamar

Poloha hotelu

Hotel je situován 50 m od písčité pláže. Nejbližší města jsou Tavira (20 km) a Vila Real Santo António (13 km). K dispozici jsou 2 plavecké bazény. Z hotelu se snadno dostanete k autobusovým zastávkám, k barům a restauracím a na disko. Vzdálenosti z hotelu: letiště FAO (64 km). Vozidla lze zaparkovat na parkovišti.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří 203 apartmánů. Recepce, výtah, 2 restaurace, minimarket, bar. Ve venkovním areálu 2 bazény, bar u bazénu a terasa na opalování. Lehátka u bazénu.

Ubytování

Apartmány: ložnice, obývací pokoj, klimatizace, sat. TV, trezor, kuchyňský kout (kávovar, mikrovlnná trouba), vana, WC, balkon.

Stravování

Bez stravy, snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. Při rezervaci polopenze navíc večeře formou bufetových stolů nebo formou výběru z menu nebo formou a-la-carte.

Služby

Za poplatek: fitness. Vodní sporty na pláži. V okolí: golf, jízda na kole, jízda na koni. Zdarma: krytý bazén, sauna a vířivka. Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici vstupní hala, recepce a obchody. Prázdninovou mobilitu vám usnadní půjčovna kol. Personál v tomto hotelu mluví anglicky.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
18.9°C
Teplota vzduchu
22.7°C
8,7Skvělé
Marietta
Řecko - Zakynthos
8,7Skvělé
Hotel Poseidon
Řecko - Zakynthos

Průvodce Portugalsko

Počasí v Portugalsku
Propojení středozemního a středomořského subtropického pásma přináší odlišné výkyvy teplot a počasí. Sever země můžete v zimě využít k lyžování. Střed Portugalska se bude pyšnit kontinentálním klimatem, v rámci něhož přichází suché a teplé léto. Jih je samozřejmě spjat s daleko většími teplotními re
Více informací
Měna v Portugalsku
Při návštěvách Portugalských restaurací se nezalekněte toho, že součástí vašeho účtu bude pravděpodobně už i zpropitné. Tento zvyk je v zemi naprosto běžný. Dostupnost bankomatů Portugalsko se pyšní celkem rozšířenou sítí bankomatů, a to především ve větších městech. Při výběru peněz si však d
Více informací
Vízum do Portugalska 2022 - jaké doklady potřebuji
Portugalsko je zemí Evropské unie, tudíž je dostupné jen s platným cestovním pasem nebo občanským průkazem. Stačí vám jeden doklad ze dvou jmenovaných. Počítat však musíte i s tím, že speciální cestovní pas musí mít také děti mladší 15 let. Cestování doklady potřebují i čtyřnozí miláčky cestující s 
Více informací