Recenze a hodnocení hotelu Pestana Palace - Portugalsko, Lisabon | cKlub.cz

Pestana Palace

Termíny

O hotelu Pestana Palace

Poloha hotelu

Pestana Palace Hotel je zrekonstruovaný palác z 19. století. Nabízí soukromé parkoviště, 2 bazény, saunu, wellness centrum a výhled na řeku Tajo. Hotel Pestana Palace je situován nedaleko turistických zajímavostí, jako je například 3 km vzdálená Belémská věž. Ke klášteru řádu sv. Jeronýma dojedete od hotelu autem za 2 minuty.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří bar, restaurace, bazén, wellness, masáže, fitness, sauna. Soukromé parkování je možné za poplatek v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Ubytování

Všechny pokoje a apartmá jsou prostorná a elegantně zařízená a mají LCD TV a minibar. Mnoho z nich nabízí také balkon s výhledem do bujné zahrady. Některé z nich zahrnují i posezení s luxusní pohovkou.

Stravování

Pestana Palace Hotel & National Monument provozuje elegantní rafinovanou restauraci s výhledem do zahrad, která podává tradiční portugalská jídla. Bar nabízí různé občerstvení a nápoje. V letních měsících podává lehké občerstvení také restaurace u bazénu.

Služby

Pestana Palace Hotel & National Monument poskytuje rovněž parní saunu a vířivku. K dispozici je i business centrum. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
18.6°C
Teplota vzduchu
20.3°C

Průvodce Portugalsko

Počasí v Portugalsku
Propojení středozemního a středomořského subtropického pásma přináší odlišné výkyvy teplot a počasí. Sever země můžete v zimě využít k lyžování. Střed Portugalska se bude pyšnit kontinentálním klimatem, v rámci něhož přichází suché a teplé léto. Jih je samozřejmě spjat s daleko většími teplotními re
Více informací
Měna v Portugalsku
Při návštěvách Portugalských restaurací se nezalekněte toho, že součástí vašeho účtu bude pravděpodobně už i zpropitné. Tento zvyk je v zemi naprosto běžný. Dostupnost bankomatů Portugalsko se pyšní celkem rozšířenou sítí bankomatů, a to především ve větších městech. Při výběru peněz si však d
Více informací
Vízum do Portugalska 2023 - jaké doklady potřebuji
Portugalsko je zemí Evropské unie, tudíž je dostupné jen s platným cestovním pasem nebo občanským průkazem. Stačí vám jeden doklad ze dvou jmenovaných. Počítat však musíte i s tím, že speciální cestovní pas musí mít také děti mladší 15 let. Cestování doklady potřebují i čtyřnozí miláčky cestující s 
Více informací