Last minute dovolená - Slevy až -60 %

  • Zanker
  • Zanker
  • Zanker
  • Zanker
  • Zanker

Termíny

Hodnocení
4,4
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Zanker

Poloha hotelu

Hotel Zanker se nachází 100 metrů od břehu jezera Millstatt v Döbriachu. Nabízí wellness centrum s bazénem, saunami, parní lázní a venkovním relaxačním prostorem. V zimě se bezplatným skibusem dostanete do města Bad Kleinkirchheim, které leží 15 km od ubytování.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří recepce, lobby, restaurace se zimní zahradou, jídelní sály, piano bar s posezením, velká zasedací místnost, parkoviště, výtah.

Ubytování

K dispozici jsou pokoje s příslušenstvím 1-2lůžkové, fén, telefon, TV-SAT, rádio, trezor, některé pokoje s balkónem. Pokoje 3lůžkové obvykle se 3 pevnými lůžky. Pokoje 4lůžkové na vyžádání.

Stravování

Program all inclusive zahrnuje snídaně bohatý bufet, káva, čaj, zákusky a snacks formou bufetu denně od 16:00 do 17:00 hod., večeře gourmet menu o 4 chodech s volbou, salátový bufet, vegetariánské menu, 1 x týdně galavečeře a 1 x týdně tematický bufet s live hudbou, nápoje – nealko, pivo, stolní víno od 8:00 do 23:30 hod., všechny nápoje na baru – destiláty, koktaily, sekt od 16:00 – 23:00 hod., speciální dětská menu.

Služby

Hotel Zanker nabízí volný vstup na veřejné koupaliště Parkbad v Döbriachu s písečným pobřežím dlouhým 200 metrů a prostorem na opalování o rozloze 20000 m². Skipas Kärnten Top platí ve více než 30 lyžařských areálech v Korutanech a východním Tyrolsku. Můžete si ho koupit za zvýhodněnou cenu v hotelu. Jednou týdně se pořádá tematický bufet a živé hudební vystoupení.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 15 uživatelů
4,4Dobré
Hodnocení
4,4
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
8,4Skvělé
Hotel Löffele
Rakousko - Korutany
8,8Skvělé
Panoramahotel Friesacherhof
Rakousko - Korutany

Průvodce Rakousko

Počasí v Rakousku
Počasí v Rakousku je z velké části podobné tomu, jaké je v České republice. Průměrné letní teploty se pohybují hlavně od toho, v jaké nadmořské výšce se nachází. Běžně je to nad 20 – 23 °C. Pokud byste však zavítali do oblasti ve třech tisících metrech nad mořem, očekávejte průměrné červencové teplo
Více informací
Měna v Rakousku
Pokud se vydáte do Rakouska automobilem, nezapomeňte na investici do dálničních známek, které jsou pro průjezd hlavních silničních tahů nezbytné. Náklady na dálniční známky se pohybují od 9 EUR do 26 EUR podle toho, zda jde o známku desetidenní nebo dvou měsíční. Dostupnost bankomatů V Rakousk
Více informací
Vízum do Rakouska 2024 - jaké doklady potřebuji
Vzhledem k tomu, že Rakousko je zemí Evropské unie, nemusíte řešit žádné složité administrativní záležitosti. Při cestě do Rakouska si nezapomeňte koupit dálniční známku, a hlavně si sebou vezměte potřebný cestovní doklad. Ten v tomto případě může tvořit buď cestovní pas nebo občanský průkaz. Je poc
Více informací