Nejoblíbenější first minute 2024 destinace se slevou až 50 %

Embacher Sporthotel
Zobrazit volné termíny (0)

Embacher Sporthotel

  • Embacher Sporthotel
  • Embacher Sporthotel
  • Embacher Sporthotel
  • Embacher Sporthotel
  • Embacher Sporthotel
  • Embacher Sporthotel

Termíny

Hodnocení
9,1
Ubytování
9,1
Strava
9,5
Okolí
8,9
Cena
9
Vybavení hotelu
Tenis Vnitřní bazén Půjčovna lyží Wifi zdarma
Umístění hotelu
8 km Vzdálenost od sjezdovky 200 m Vzdálenost od centra města Teplota vzduchu

O hotelu Embacher Sporthotel

Poloha hotelu

Hotel Embacher Sporthotel a penzion Klinger jsou dva objekty patřící k sobě. Nabízejí hostům pěkné ubytování uprostřed krásné přírody, krytý bazén a pestrý program. V blízkosti hotelu jsou lyžařská střediska, bežecké stopy, turistické stezky i možnosti nákupů a zábavy v poklidném alpském městečku Embach.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu Embacher patří 30 pokojů, společenská místnost, jídelna, restaurace, kavárna s terasou. Penzion Salaterhof s 18 pokoji, od hotelu vzdálen cca 350 m: snídaňová jídelna, resp. společenská místnost. U obou domů: louka s lehátky a slunečníky.

Ubytování

K dispozici je ubytování v příjemně zařízených nekuřáckých jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Penzion má pouze dvoulůžkové pokoje. Dětská postýlka je k dispozici na vyžádání v cestovní kanceláři.

Stravování

Polopenze zahrnuje snídaně formou bufetu, svačina s sebou, tříchodová večeře výběrem z menu včetně salátového bufetu servírována v Embacher Sporthotelu i pro hosty penzionu, jednou týdně italský bufet a fondue.

Služby

Hotel Embacher Sporthotel a penzion Klinger jsou ideálním místem pro zimní i letní dovolenou uprostřed malebné alpské přírody. Nabízejí mnoho druhů zábavy a sportovního vyžití pro děti i dospělé. Krásná příroda s čistým vzduchem sem láká milovníky turistiky, cyklistiky i zimních sportů.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 21 uživatelů
9,1Výjimečné
Hodnocení
9,1
Ubytování
9,1
Strava
9,5
Okolí
8,9
Cena
9
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
8,6Skvělé
Apartmány Christophorus
Rakousko - Salcbursko
8,8Skvělé
Hotel Gollinger Hof
Rakousko - Salcbursko

Průvodce Rakousko

Počasí v Rakousku
Počasí v Rakousku je z velké části podobné tomu, jaké je v České republice. Průměrné letní teploty se pohybují hlavně od toho, v jaké nadmořské výšce se nachází. Běžně je to nad 20 – 23 °C. Pokud byste však zavítali do oblasti ve třech tisících metrech nad mořem, očekávejte průměrné červencové teplo
Více informací
Měna v Rakousku
Pokud se vydáte do Rakouska automobilem, nezapomeňte na investici do dálničních známek, které jsou pro průjezd hlavních silničních tahů nezbytné. Náklady na dálniční známky se pohybují od 9 EUR do 26 EUR podle toho, zda jde o známku desetidenní nebo dvou měsíční. Dostupnost bankomatů V Rakousk
Více informací
Vízum do Rakouska 2024 - jaké doklady potřebuji
Vzhledem k tomu, že Rakousko je zemí Evropské unie, nemusíte řešit žádné složité administrativní záležitosti. Při cestě do Rakouska si nezapomeňte koupit dálniční známku, a hlavně si sebou vezměte potřebný cestovní doklad. Ten v tomto případě může tvořit buď cestovní pas nebo občanský průkaz. Je poc
Více informací