Berghotel Türlwand - Rakousko, Štýrsko | cKlub.cz
Berghotel Türlwand
Zobrazit volné termíny (0)

Berghotel Türlwand

  • Berghotel Türlwand
  • Berghotel Türlwand
  • Berghotel Türlwand
  • Berghotel Türlwand
  • Berghotel Türlwand

Termíny

Hodnocení
8,4
Ubytování
8,3
Strava
7,4
Okolí
9,6
Cena
9,1
Vybavení hotelu
Wifi zdarma Klidná lokalita
Umístění hotelu
Teplota vzduchu 150 m Vzdálenost od sjezdovky 9 km Vzdálenost od centra města

O hotelu Berghotel Türlwand

Poloha hotelu

Útulný Berghotel Türlwand je situován ve výšce 1700 metrů nad mořem, poblíž údolní stanice lanovky Dachsteinbahn. Je vhodným útočištěm pro vaši zimní dovolenou na lyžích nebo pro horskou turistiku v létě. Svou polohou se nachází v klidné lokalitě, jen 9 kilometrů od centra Ramsau.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří 25 pokojů, snídaňová místnost, resp. jídelna, jizba s krbem, restaurace a kavárna s panoramatickou terasou na opalování, lyžárna. Wi­Fi na recepci za poplatek (cca 2 €/1 h.).

Ubytování

K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje: vybaveny sat. TV, sprchou a WC. Některé pokoje s oddělenými postelemi a některé s balkonem. Jednolůžkové pokoje s balkonem. Rodinné pokoje: přistýlky nebo patrová postel, některé pokoje s balkonem.

Stravování

Polopenze zahrnuje bohatou snídani formou bufetových stolů, k večeři výběr z menu a servírovaný salát nebo salátový bufet. Vánoční a silvestrovské menu.

Služby

Zimní měsíce jsou tu ve znamení lyžování na zdejších zasněžených svazích a běžkaři se mohou těšit na 472 kilometrů upravených tratí. Pro bruslaře je tu k dispozici upravovaná bruslařská stezka přímo v Ramsau. Léto tu nabízí nespočet romantických turistických tras, příležitosti pro horskou cyklistiku a líbit se tu bude také horolezcům.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 12 uživatelů
8,4Skvělé
Hodnocení
8,4
Ubytování
8,3
Strava
7,4
Okolí
9,6
Cena
9,1
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
9,1Výjimečné
Penzion Sonnenhügel
Rakousko - Štýrsko
8,5Skvělé
Alpenhotel Lanz
Rakousko - Štýrsko

Průvodce Rakousko

Počasí v Rakousku
Počasí v Rakousku je z velké části podobné tomu, jaké je v České republice. Průměrné letní teploty se pohybují hlavně od toho, v jaké nadmořské výšce se nachází. Běžně je to nad 20 – 23 °C. Pokud byste však zavítali do oblasti ve třech tisících metrech nad mořem, očekávejte průměrné červencové teplo
Více informací
Měna v Rakousku
Pokud se vydáte do Rakouska automobilem, nezapomeňte na investici do dálničních známek, které jsou pro průjezd hlavních silničních tahů nezbytné. Náklady na dálniční známky se pohybují od 9 EUR do 26 EUR podle toho, zda jde o známku desetidenní nebo dvou měsíční. Dostupnost bankomatů V Rakousk
Více informací
Vízum do Rakouska 2023 - jaké doklady potřebuji
Vzhledem k tomu, že Rakousko je zemí Evropské unie, nemusíte řešit žádné složité administrativní záležitosti. Při cestě do Rakouska si nezapomeňte koupit dálniční známku, a hlavně si sebou vezměte potřebný cestovní doklad. Ten v tomto případě může tvořit buď cestovní pas nebo občanský průkaz. Je poc
Více informací