Nejoblíbenější first minute 2024 destinace se slevou až 50 %

Melia Athens

Termíny

invia logo
6. 7. 2024 - 13. 7. 2024
8 dní
30 519 Kč
invia logo
13. 7. 2024 - 20. 7. 2024
8 dní
30 849 Kč
invia logo
-17 % 10. 8. 2024 - 17. 8. 2024
8 dní
28 359 Kč -17 %
invia logo
24. 9. 2024 - 1. 10. 2024
8 dní
32 529 Kč
invia logo
22. 12. 2024 - 29. 12. 2024
8 dní
27 429 Kč

O hotelu Melia Athens

Poloha hotelu

Velmi luxusní, elegantní městský hotel je situován na atraktivním místě, jen několik minut chůze od světoznámých athénských památek. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v bezprostřední blízkosti ubytování (taverny, bary, diskotéky, galerie, muzea, sportoviště, restaurace, půjčovny automobilů a motocyklů, parky). Zastávka metra se nachází 50 m od ubytování.

Vybavení hotelu

Elegantní, městský business hotel nabízí ubytování v moderní osmipatrové budově s nádherným panoramatickým výhledem na metropoli. Klientům je k dispozici moderní vstupní hala s recepcí, směnárnou a lobby barem, výtahy, několik luxusních a la carte restaurací, internetový koutek (za poplatek), WiFi připojení (zdarma), společenská místnost se satelitní TV, herna, prádelna (za poplatek), úschovna zavazadel, půjčovna automobilů, moderní wellness centrum (sauna, turecké lázně, masážní salón, vířivka), konferenční sál (nejmodernější vybavení), vnitřní vyhřívaný bazén, venkovní bazén, opalovací terasa (lehátka a slunečníky zdarma), masážní salón, kosmetický salón, kadeřnictví, fitness centrum, jedinečný Sky Lounge Rooftop Dining Bar (v 9. poschodí), piano bar a parkoviště.

Ubytování

Elegantně zařízené (zemité barvy, nábytek z platanu, zvukotěsná okna, originální obrazy současných řeckých umělců, mramorová koupelna) prostorné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha nebo vana, masážní sprchový kout nebo vířivka, toaleta, fén, kosmetické výrobky, župan), telefonem, klimatizací, rádiem, satelitní TV, minibarem a trezorem. Hotel má několik pokojů přizpůsobených handicapovaným klientům (na vyžádání). Vysokorychlostní připojení k internetu na pokoji je k dispozici zdarma. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Stravování

Snídaně podávané formou bohatého bufetu. Hosté mohou využít služeb některé z luxusních hotelových a la carte restaurací s úchvatným panoramatickým výhledem na metropoli. Hoteloví kuchaři na vyžádání rádi připraví vegetariánskou, veganskou, bezlepkovou nebo bezlaktózovou dietu.

Služby

Vyhlášený městský hotel si získává své hosty vynikající kuchyní, moderním zázemím pro kongresovou turistiku, vysokou úrovní služeb i komfortním designovým ubytováním. Hosté mohou relaxovat v útulném wellness centru se saunou, tureckými lázněmi, masážním salónu, moderním fitness centru nebo u pěkného bazénu s opalovací terasou. Hotelové restaurace jsou vyhlášené výbornou středomořskou či mezinárodní kuchyní. Hotel má ideální polohu pro poznávání nádherných historických památek i rušného nočního života.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
15.7°C
Teplota vzduchu
15.9°C
6,5Dobré
Aristoteles Hotel
Řecko - Athény

Průvodce Řecko

Počasí v Řecku
Středozemní podnebí se promítá do celkově teplého počasí v Řecku. To znamená, že celoroční průměrné teploty jsou kolem 23 °C až 25 °C. Nejteplejší je bezpochyby letní sezóna, kde se teploty vzduchu šplhají k 30 °C až 35 °C. Na jižních ostrovech to může být dokonce až 40 °C. Teplota moře je pak příje
Více informací
Měna v Řecku
Z pohledu financí není třeba žádné zvýšené obezřetnosti. Dbejte pouze na to, že i když máte v úmyslu spoléhat se během svého pobytu pouze na platební karty, mějte u sebe vždy nějakou hotovost. Ne u každého obchodníka naleznete platební terminál, a to platí v odlehlejších oblastech dvojnásob. Dost
Více informací
Vízum do Řecka 2024 - pas nebo občanka?
Do Řecka můžete vycestovat nejenom s platným cestovním pasem, ale také jen s občanským průkazem, jehož platnost musí být po celou délku pobytu. Stačí vám jeden z těchto dokladů. To samé platí pro děti i ty malé, pro něž musíte před odjezdem zajistit speciální cestovní pas. Pokud sebou na dovolenou b
Více informací