The Margi

Termíny

O hotelu The Margi

Poloha hotelu

Prestižní hotelový resort (součást řetězce The Small Luxury hotel of the World) je situován v malebném prostředí athénské riviéry (oblast Vouliagmeni), v blízkosti krásné písčité pláže, jen 19 km od centra Athén. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté přímo v resortu nebo jen několik minut jízdy od ubytování (obchody, restaurace, bary, střediska vodních sportů). Transfer z mezinárodního letiště trvá 30 minut. 

Vybavení hotelu

Velmi luxusní hotelový resort disponuje 150 pokoji, rozmístěnými v zajímavě architektonicky řešené budově, obklopené vzrostlou zelení. Klientům je k dispozici stylová vstupní hala s recepcí, trezory, turistickými informacemi a lobby barem, hlavní restaurace, stylová a la carte taverna, kavárna, internetový koutek (za poplatek), WiFi připojení (zdarma), úschovna zavazadel, konferenční místnost (moderní audiovizuální technika), stylové SPA centrum, fitness centrum, velký venkovní bazén, snack bar u bazénu, opalovací terasa (lehátka a slunečníky zdarma) a parkoviště. 

Ubytování

Luxusně zařízené (koloniální styl, originální nábytek), prostorné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha a vana, toaleta, fén, kosmetické přípravky, župany, pantofle), telefonem, klimatizací, rádiem, satelitní TV, CD a DVD přehrávačem, žehličkou a žehlícím prknem, minibarem, trezorem a balkonem nebo terasou s posezením. Hotel má několik pokojů přizpůsobených handicapovaným klientům (na vyžádání). Zahradní vilky s privátním bazénem jsou k dispozici na vyžádání. WiFi na pokoji je k dispozici zdarma. Ubytování je nekuřácké. 

Stravování

Snídaně podávané formou bohatého bufetu. Hosté mohou využít služeb luxusní a la carte restaurace, kde proslulý šéfkuchař Xenofon Polymeros připravuje vynikající pokrmy tradiční i mezinárodní kuchyně. U večeře je vyžadováno formální oblečení (dlouhé kalhoty u mužů). 

Služby

Elegantní hotelový resort si získává své hosty příjemnou relaxační atmosférou, prvotřídní kuchyní, luxusním ubytováním i vynikající úrovní poskytovaných služeb. Pořádá pravidelné tématické večeře s ochutnávkou tradičních specialit. Umožňuje sportovní aktivity jako např. cvičení ve fitness centru, plavání, stolní tenis, jógu a motorizované i nemotorizované vodní sporty na pláži (za poplatek). Pro relaxaci je určeno stylové SPA centrum (masáže, aromaterapie, tělové zábaly). Resort je vyhlášený organizováním luxusních svatebních obřadů. 

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
25.8°C
Teplota vzduchu
28°C

Průvodce Řecko

Počasí v Řecku
Středozemní podnebí se promítá do celkově teplého počasí v Řecku. To znamená, že celoroční průměrné teploty jsou kolem 23 °C až 25 °C. Nejteplejší je bezpochyby letní sezóna, kde se teploty vzduchu šplhají k 30 °C až 35 °C. Na jižních ostrovech to může být dokonce až 40 °C. Teplota moře je pak příje
Více informací
Měna v Řecku
Z pohledu financí není třeba žádné zvýšené obezřetnosti. Dbejte pouze na to, že i když máte v úmyslu spoléhat se během svého pobytu pouze na platební karty, mějte u sebe vždy nějakou hotovost. Ne u každého obchodníka naleznete platební terminál, a to platí v odlehlejších oblastech dvojnásob. Dost
Více informací
Vízum do Řecka 2021 - pas nebo občanka?
Do Řecka můžete vycestovat nejenom s platným cestovním pasem, ale také jen s občanským průkazem, jehož platnost musí být po celou délku pobytu. Stačí vám jeden z těchto dokladů. To samé platí pro děti i ty malé, pro něž musíte před odjezdem zajistit speciální cestovní pas. Pokud sebou na dovolenou b
Více informací