Last minute dovolená - Slevy až -60 %

Studia George

  • Studia George
  • Studia George
  • Studia George
  • Studia George
  • Studia George
  • Studia George
  • Studia George

Termíny

Hodnocení
7
Ubytování
6,2
Strava
7,9
Okolí
7,8
Cena
7,2
Vybavení hotelu
Vnější bazén Klimatizace Kuchyňský kout
Umístění hotelu
Teplota vzduchu 31 km Vzdálenost od letiště 50 m Vzdálenost od pláže Teplota moře Doba letu z Prahy: %1 h

O hotelu Studia George

Poloha hotelu

Komplex studií se nachází na jihozápadě ostrova Korfu, v letovisku Agios Georgios, jen 50 m od krásné písčité pláže, která je považována za jednu z nejkrásnějších na ostrově. Hlavní město Korfu je vzdáleno 32 km, mezinárodní letiště 31 km (směrem na jih), autobusová zastávka místní dopravy 50 m. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v bezprostřední blízkosti ubytování ( široký výběr supermarketů a obchodůse suvenýry, spousta taveren a barů podél silnic, z nichž mnoho vede na pláž s nezapomenutelnými západy slunce). Velmi oblíbené jsou výlety do paláce Achillion, některé z tradičních řeckých vesniček nebo do nedalekého aquaparku.

Vybavení hotelu

Menší komplex studií s rodinou atmosférou disponuje 10 studii, které se nacházejí hned vedle hotelu, kde mají hosté volný vstup do bazénu. Hostům je k dispozici parkoviště přímo před studii. Na nedaleké pláži mají hosté k dispozici celou řadu motorizovaných i nemotorizovaných vodních sportů za poplatek (windsurfing, vodní lyžování, jízdy na člunu, šlapadla, šnorchlování).

Ubytování

Jednoduše a vkusně zařízená prostorná studia jsou vybavena zařízeným kuchyňským koutem, sociálním zařízením (sprcha, toaleta), klimatizací (za poplatek), chladničkou a balkónem s výhledem na moře nebo bočním výhledem na moře. Dětská postýlka je k dispozici na vyžádání zdarma.

Stravování

Bez stravy - hosté si mohou vařit v účelně vybavené kuchyňce nebo využít služeb jedné z mnoha taveren a restaurací v bezprostřední blízkosti studií.

Služby

Studia si získávají své hosty polohou u jedné z nejkrásnějších pláží na ostrově a blízkostí centra letoviska. Svou polohou jsou ideální pro poznávání ostrova na kole (rovinatý terén), místní dopravou nebo autem. Pro milovníky sportu jsou k dispozici vodní sporty na pláži za poplatek (windsurfing, vodní lyžování, jízdy na člunu, šlapadla, šnorchlování) nebo bazén u sousedního hotelu.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 52 uživatelů
7Dobré
Hodnocení
7
Ubytování
6,2
Strava
7,9
Okolí
7,8
Cena
7,2
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
22.6°C
Teplota vzduchu
25.2°C
8,2Skvělé
Smartline Mimosa
Řecko - Korfu
9Výjimečné
Lti Grand Hotel Glyfada
Řecko - Korfu

Průvodce Řecko

Počasí v Řecku
Středozemní podnebí se promítá do celkově teplého počasí v Řecku. To znamená, že celoroční průměrné teploty jsou kolem 23 °C až 25 °C. Nejteplejší je bezpochyby letní sezóna, kde se teploty vzduchu šplhají k 30 °C až 35 °C. Na jižních ostrovech to může být dokonce až 40 °C. Teplota moře je pak příje
Více informací
Měna v Řecku
Z pohledu financí není třeba žádné zvýšené obezřetnosti. Dbejte pouze na to, že i když máte v úmyslu spoléhat se během svého pobytu pouze na platební karty, mějte u sebe vždy nějakou hotovost. Ne u každého obchodníka naleznete platební terminál, a to platí v odlehlejších oblastech dvojnásob. Dost
Více informací
Vízum do Řecka 2024 - pas nebo občanka?
Do Řecka můžete vycestovat nejenom s platným cestovním pasem, ale také jen s občanským průkazem, jehož platnost musí být po celou délku pobytu. Stačí vám jeden z těchto dokladů. To samé platí pro děti i ty malé, pro něž musíte před odjezdem zajistit speciální cestovní pas. Pokud sebou na dovolenou b
Více informací