Nejoblíbenější first minute 2024 destinace se slevou až 50 %

  • Fili
  • Fili
  • Fili
  • Fili
  • Fili
  • Fili

Termíny

invia logo
9. 7. 2024 - 13. 7. 2024
5 dní
14 390 Kč
invia logo
11. 7. 2024 - 16. 7. 2024
6 dní
14 990 Kč
invia logo
1. 9. 2024 - 4. 9. 2024
4 dny
14 090 Kč
invia logo
5. 9. 2024 - 16. 9. 2024
12 dní
21 690 Kč

O hotelu Fili

Poloha hotelu

Areál studií a apartmánů je situován v krásné zahradě v klidnější oblasti, ve vzdálenosti přibližně 2,5 km od centra letoviska Tigaki (30 minut pěší chůze, 5 minut na kole po pobřežní cestě). Hlavní město Kos je vzdáleno asi 10 km ( pravidelné spojení zajišťují autobusové linky). Nejbližší pláž leží asi 200 m od hotelu, od kterého je oddělena pobřežní komunikací. Nejbližší nákupní možnosti jsou zhruba 350 m od ubytování.

Vybavení hotelu

Hostům je k dispozici vstupní prostor s recepcí, bar s televizí se satelitním příjmem a snack bar. Součástí hotelového vybavení jsou 3 bazény (relaxační, se skluzavkou, dětský). Dětem se nabízí také dětské hřiště. Vedle domu se nachází restaurace, která pořádá jednou týdně barbecue večer.

Ubytování

Hotel poskytuje ubytování ve dvou - čtyřlůžkových studiích s vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchou, WC), která jsou vybavena manželskou postelí, pevnou přistýlkou a rozkládacím gaučem, kuchyňským koutem (lednice, vařič, varná konvice, základní nádobí) a klimatizací (za poplatek). Ke každému studiu patří balkon nebo terasa.

Stravování

Hosté se stravují individuálně. Mají možnost jak vlastního vaření, tak dokoupení polopenze. Polopenze zahrnuje rozšířené kontinentální snídaně formou bufetu a večeře formou menu.

Služby

Hotel nabízí možnost pronájmu trezoru na recepci (za poplatek). Hostům je k dispozici biliard. Lehátka a slunečníky u bazénů se poskytují zdarma. Hosté mohou využít půjčovnu jízdních kol vedle hotelu (za poplatek).

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
15.7°C
Teplota vzduchu
15.9°C
7,5Dobré
Zephyros
Řecko - Kos
7,2Dobré
Studia Rena
Řecko - Kos

Průvodce Řecko

Počasí v Řecku
Středozemní podnebí se promítá do celkově teplého počasí v Řecku. To znamená, že celoroční průměrné teploty jsou kolem 23 °C až 25 °C. Nejteplejší je bezpochyby letní sezóna, kde se teploty vzduchu šplhají k 30 °C až 35 °C. Na jižních ostrovech to může být dokonce až 40 °C. Teplota moře je pak příje
Více informací
Měna v Řecku
Z pohledu financí není třeba žádné zvýšené obezřetnosti. Dbejte pouze na to, že i když máte v úmyslu spoléhat se během svého pobytu pouze na platební karty, mějte u sebe vždy nějakou hotovost. Ne u každého obchodníka naleznete platební terminál, a to platí v odlehlejších oblastech dvojnásob. Dost
Více informací
Vízum do Řecka 2024 - pas nebo občanka?
Do Řecka můžete vycestovat nejenom s platným cestovním pasem, ale také jen s občanským průkazem, jehož platnost musí být po celou délku pobytu. Stačí vám jeden z těchto dokladů. To samé platí pro děti i ty malé, pro něž musíte před odjezdem zajistit speciální cestovní pas. Pokud sebou na dovolenou b
Více informací