Nejoblíbenější first minute 2024 destinace se slevou až 50 %

Arina Sand

 • Arina Sand
 • Arina Sand
 • Arina Sand
 • Arina Sand
 • Arina Sand
 • Arina Sand
 • Arina Sand
 • Arina Sand
 • Arina Sand
 • Arina Sand
 • Arina Sand

Termíny

Hodnocení
3,95
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Arina Sand

Poloha hotelu

Hotel se nachází na klidném místě cca 1,5 km od centra letoviska Kokkini Hani. Nákupní možnosti, taverny a bary jsou vzdáleny cca 250 m od hotelu. Do hlavního města Heraklion je to cca 12 km. Letiště je vzdáleno cca 8 km.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří hlavní budova, několik vedlejších budov a bungalovů umístěných v krásné zahradě. K dispozici je vstupní halu s recepcí a směnárnou, hlavní restauraci a dva bary, konferenční a společenskou místnost a minimarket. Hotel má velký bazén pro dospělé a bazén pro děti (oba s mořskou vodou). Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování

K dispozici jsou komfortně zařízené klimatizované pokoje, které mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, miniledničku, SAT-TV, DVD přehrávač, bezpečnostní schránku a balkon. Pokoje se nacházejí v hlavní budově a ve vedlejších dvou až třípatrových budovách. Hotel umožňuje ubytování i v bungalovech přímo u pláže.

Stravování

Program all inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, odpolední kávu, čaj, zákusky, zmrzlinu. Neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem. Během večeře je vyžadováno formální oblečení.

Služby

Hotel pro své hosty pořádá různé animační a zábavné večerní programy. Zdarma plážový volejbal, šipky, stolní tenis, tenis během dne nebo zajít do fitness centra. Za poplatek je kulečník a masáže. Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub. Na pláži nabídka vodních sportů za poplatek.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 159 uživatelů
3,95Dobré
Hodnocení
3,95
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
15.7°C
Teplota vzduchu
15.9°C
7,4Dobré
Amuse Beach Club
Řecko - Kréta
7,7Dobré
Porto Greco Village (Ex Elmi Suites)
Řecko - Kréta

Průvodce Řecko

Počasí v Řecku
Středozemní podnebí se promítá do celkově teplého počasí v Řecku. To znamená, že celoroční průměrné teploty jsou kolem 23 °C až 25 °C. Nejteplejší je bezpochyby letní sezóna, kde se teploty vzduchu šplhají k 30 °C až 35 °C. Na jižních ostrovech to může být dokonce až 40 °C. Teplota moře je pak příje
Více informací
Měna v Řecku
Z pohledu financí není třeba žádné zvýšené obezřetnosti. Dbejte pouze na to, že i když máte v úmyslu spoléhat se během svého pobytu pouze na platební karty, mějte u sebe vždy nějakou hotovost. Ne u každého obchodníka naleznete platební terminál, a to platí v odlehlejších oblastech dvojnásob. Dost
Více informací
Vízum do Řecka 2024 - pas nebo občanka?
Do Řecka můžete vycestovat nejenom s platným cestovním pasem, ale také jen s občanským průkazem, jehož platnost musí být po celou délku pobytu. Stačí vám jeden z těchto dokladů. To samé platí pro děti i ty malé, pro něž musíte před odjezdem zajistit speciální cestovní pas. Pokud sebou na dovolenou b
Více informací