Nejoblíbenější first minute 2024 destinace se slevou až 50 %

Termíny

Hodnocení
3,2
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Gortyna

Poloha hotelu

Hotel renovovaný v roce 2009 se skládá z hlavní budovy a přilehlých bungalovů. Je situován v letovisku Scaleta asi 400 m od písečno-oblázkové pláže, od které jej dělí pouze pobřežní komunikace (přístup na pláž podchodem pod silnicí). Hotel se nachází asi 12 km od města Rethymno a 65 km od letiště v Heraklionu. U hotelu je zastávka autobusu s pravidelným spojením do Rethymna i Heraklionu. V okolí se nacházejí obchody a taverny.

Vybavení hotelu

Hostům je v hlavní budově k dispozici recepce, místnost s televizí se satelitním příjmem, internetový kout, bar a restaurace s řeckou a mezinárodní kuchyní a kavárna. V zahradě hotelového areálu se nachází sladkovodní bazén, snack bar a terasa na slunění. Dětem je určeno dětské hřiště, dětský bazén a brouzdaliště.

Ubytování

Účelně zařízené dvoulůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení a jsou vybaveny klimatizací, SAT TV, ledničkou, vysoušečem vlasů, telefonem a trezorem. Ke každému pokoji náleží balkon nebo terasa. Hotel poskytuje také dětskou postýlku (po předchozí rezervaci).

Stravování

Polopenze (snídaně a večeře formou švédských stolů) nebo program all inclusive, který zahrnuje snídani, oběd a večeři formou bufetu. Hosté mají možnost ochutnat z bohatého výběru místních i mezinárodních pokrmů. Po celý den je zajištěno neomezené množství nealkoholických a místních alkoholických nápojů a drobné občerstvení.

Služby

Hotel svým hostům nabízí jak zábavu v podobě animačních programů, tak celou řadu sportovního vyžití, jako stolní tenis, tenisové kurty, volejbal nebo biliár (za poplatek). Hotel pro své hosty také občas pořádá řecké večery. Lehátka a slunečníky u bazénu lze využívat bezplatně.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 385 uživatelů
3,2Dobré
Hodnocení
3,2
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
15.7°C
Teplota vzduchu
15.9°C
9,1Výjimečné
Sifis
Řecko - Kréta
6,9Dobré
Marianna
Nejbližší termín:12. 9. 2024 - 19. 9. 2024
16 940 Kč
Řecko - Kréta

Průvodce Řecko

Počasí v Řecku
Středozemní podnebí se promítá do celkově teplého počasí v Řecku. To znamená, že celoroční průměrné teploty jsou kolem 23 °C až 25 °C. Nejteplejší je bezpochyby letní sezóna, kde se teploty vzduchu šplhají k 30 °C až 35 °C. Na jižních ostrovech to může být dokonce až 40 °C. Teplota moře je pak příje
Více informací
Měna v Řecku
Z pohledu financí není třeba žádné zvýšené obezřetnosti. Dbejte pouze na to, že i když máte v úmyslu spoléhat se během svého pobytu pouze na platební karty, mějte u sebe vždy nějakou hotovost. Ne u každého obchodníka naleznete platební terminál, a to platí v odlehlejších oblastech dvojnásob. Dost
Více informací
Vízum do Řecka 2024 - pas nebo občanka?
Do Řecka můžete vycestovat nejenom s platným cestovním pasem, ale také jen s občanským průkazem, jehož platnost musí být po celou délku pobytu. Stačí vám jeden z těchto dokladů. To samé platí pro děti i ty malé, pro něž musíte před odjezdem zajistit speciální cestovní pas. Pokud sebou na dovolenou b
Více informací