Last minute dovolená - Slevy až -60 %

  • Minoas
  • Minoas
  • Minoas
  • Minoas
  • Minoas
  • Minoas
  • Minoas

Termíny

Hodnocení
3,2
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Minoas

Poloha hotelu

Hotel postavený v typickém řeckém stylu je situován v udržované zahradě, v letovisku Amoudara, ve vzdálenosti přibližně 6 km od města Heraklion. Letiště je vzdáleno asi 10 km od hotelu. V okolí jsou obchody, restaurace a bary. Dlouhá písečná pláž se nachází 300 m od hotelu. Je oddělena pobřežní komunikací.

Vybavení hotelu

Hostům k dispozici vstupní hala s recepcí a koutekem s televizí s příjmem satelitních kanálů, hotelová restaurace a minimarket. Součástí hotelového vybavení venkovní bazén se sladkou vodou a bar u bazénu, dětem se nabízí dětské hřiště.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky mají vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou a WC) a jsou vybaveny klimatizací, telefonem, rádiem a televizorem s příjmem satelitních kanálů. K pokoji náleží vlastní balkon.

Stravování

Hotel nabízí stravování typu polopenze, která zahrnuje snídaně formou bufetu a servírované večeře. Vzhledem k výhodné poloze nedaleko centra letoviska mají hosté bohaté možnosti ochutnat místní speciality v celé řadě přilehlých restaurací.

Služby

V blízkosti místní pobřežní komunikace se nachází mnoho barů, nočních podniků, taveren, obchůdků či větších nákupních center. Díky své strategické pozici je Amoudara dobrým výchozím bodem pro poznávání Kréty a pořádání nejrůznějších výletů. Je vhodným místem jak pro strávení poklidné dovolené, tak pro vyznavače aktivního vyžití například v podobě vodních sportů.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 27 uživatelů
3,2Dobré
Hodnocení
3,2
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
25.8°C
Teplota vzduchu
28°C
7,8Dobré
Klio Aparthotel
Řecko - Kréta
7,7Dobré
Hotel Golden Sun
Řecko - Kréta

Průvodce Řecko

Počasí v Řecku
Středozemní podnebí se promítá do celkově teplého počasí v Řecku. To znamená, že celoroční průměrné teploty jsou kolem 23 °C až 25 °C. Nejteplejší je bezpochyby letní sezóna, kde se teploty vzduchu šplhají k 30 °C až 35 °C. Na jižních ostrovech to může být dokonce až 40 °C. Teplota moře je pak příje
Více informací
Měna v Řecku
Z pohledu financí není třeba žádné zvýšené obezřetnosti. Dbejte pouze na to, že i když máte v úmyslu spoléhat se během svého pobytu pouze na platební karty, mějte u sebe vždy nějakou hotovost. Ne u každého obchodníka naleznete platební terminál, a to platí v odlehlejších oblastech dvojnásob. Dost
Více informací
Vízum do Řecka 2024 - pas nebo občanka?
Do Řecka můžete vycestovat nejenom s platným cestovním pasem, ale také jen s občanským průkazem, jehož platnost musí být po celou délku pobytu. Stačí vám jeden z těchto dokladů. To samé platí pro děti i ty malé, pro něž musíte před odjezdem zajistit speciální cestovní pas. Pokud sebou na dovolenou b
Více informací