Last minute dovolená - Slevy až -60 %

Vlachakis

 • Vlachakis
 • Vlachakis
 • Vlachakis
 • Vlachakis
 • Vlachakis
 • Vlachakis
 • Vlachakis
 • Vlachakis
 • Vlachakis
 • Vlachakis
 • Vlachakis

Termíny

Hodnocení
7,8
Ubytování
7,2
Strava
8
Okolí
8,7
Cena
7,8
Vybavení hotelu
Klimatizace Klidná lokalita Kuchyňský kout
Umístění hotelu
0 m Vzdálenost od pláže 33 km Vzdálenost od letiště 33 °C 22 °C 02:45 Doba letu z Prahy

O hotelu Vlachakis

Poloha hotelu

Vlachakis Hotel se nachází přímo na písečné pláži obce Salis, do 100 metrů od restaurací a obchodů. Nabízí plážový snack bar a studia s možností vlastního stravování a balkonem s výhledem na Krétské moře, do zahrady nebo na okolní krajinu. Hotel stojí 28 km od mezinárodního letiště Nikose Kazantakise, 30 km od přístavního města Iraklio, 31 km od obce Agios Nikolaos a 39 km od obce Elounta.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří vstupní hala s recepcí. Nabízí se zapojení klimatizace, wifi připojení a pronájem bezpečnostní schránky za poplatek. Na pláži možnost vodních sportů.

Ubytování

Vlachakis má světlá vzdušná studia s kuchyňským koutem s menší jídelní částí, lednicí a kávovarem a vlastní koupelnou s župany.

Stravování

Hosté se stravují individuálně. Možnost dokoupení snídaní. Ve snack baru u moře pak můžete vybírat z širokého sortimentu osvěžujících nápojů, lehkého občerstvení a kávy.

Služby

Bohatý noční život, zábavu a nákupy nabízí přímo letovisko Stalis. Na pláži můžete využít široké nabídky vodních sportů (za poplatek).

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 23 uživatelů
7,8Dobré
Hodnocení
7,8
Ubytování
7,2
Strava
8
Okolí
8,7
Cena
7,8
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
22.6°C
Teplota vzduchu
25.2°C
8,5Skvělé
Studia Corali
Řecko - Kréta
9Výjimečné
Apartmánový Dům Mari
Řecko - Kréta

Průvodce Řecko

Počasí v Řecku
Středozemní podnebí se promítá do celkově teplého počasí v Řecku. To znamená, že celoroční průměrné teploty jsou kolem 23 °C až 25 °C. Nejteplejší je bezpochyby letní sezóna, kde se teploty vzduchu šplhají k 30 °C až 35 °C. Na jižních ostrovech to může být dokonce až 40 °C. Teplota moře je pak příje
Více informací
Měna v Řecku
Z pohledu financí není třeba žádné zvýšené obezřetnosti. Dbejte pouze na to, že i když máte v úmyslu spoléhat se během svého pobytu pouze na platební karty, mějte u sebe vždy nějakou hotovost. Ne u každého obchodníka naleznete platební terminál, a to platí v odlehlejších oblastech dvojnásob. Dost
Více informací
Vízum do Řecka 2024 - pas nebo občanka?
Do Řecka můžete vycestovat nejenom s platným cestovním pasem, ale také jen s občanským průkazem, jehož platnost musí být po celou délku pobytu. Stačí vám jeden z těchto dokladů. To samé platí pro děti i ty malé, pro něž musíte před odjezdem zajistit speciální cestovní pas. Pokud sebou na dovolenou b
Více informací