Afrodité

Termíny

Hodnocení
0
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
Vybavení hotelu
Klimatizace Kuchyňský kout
Umístění hotelu
60 m Vzdálenost od pláže 30 m Vzdálenost od centra města Teplota vzduchu Teplota moře

O hotelu Afrodité

Poloha hotelu

Příjemná prázdninová vilky, postavené v tradičním ostrovním stylu, jsou situovány přímo u pěkné písčité pláže jen několik minut chůze od centra malebného přístavního městečka Kapsali. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v 30 od ubytování (obchůdky, taverny, půjčovny automobilů a motocyklů, přístav). Transfer z letiště Kythira trvá 30 minut.

Vybavení hotelu

Půvabná prázdninová studia nabízí ubytování v několika patrových vilkách, postavených v tradičním modro-bílém ostrovním stylu, s nezapomenutelným výhledem na moře. Klientům je k dispozici posezení na zahrádce a parkoviště.

Ubytování

Vkusně zařízená, prostorná dvoulůžková studia s možností přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, toaleta, fén), klimatizací, rádiem, satelitní TV, kuchyňským koutem (základní nádobí, vařič, lednička, rychlovarná konvice) a prostorným balkonem (výhled na moře nebo do okolí). Všechna studia jsou nekuřácká. Dětská postýlka je k dispozici na vyžádání (za poplatek).

Stravování

Bez stravy - hosté si mohou vařit ve vlastní dobře vybavené kuchyňce nebo využít služeb některé ze stylových taveren v okolí.

Služby

Stylová rodinná studia si získávají své hosty ideální polohou přímo u pláže v těsné blízkosti centra malebného přístavu, možností vlastního vaření i přátelskou atmosférou. Hosté mohou relaxovat v příjemné zahrádce nebo navštívit centrum městečka s nezapomenutelnou řeckou atmosférou (taverny, přístav, obchůdky, půjčovny automobilů a motocyklů, vodní sporty na pláži, kavárny, tradiční trh).

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 0 uživatelů
0Dobré
Hodnocení
0
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
22.6°C
Teplota vzduchu
25.2°C
9,4Výjimečné
Romantica Apartments
Řecko - Kythira

Průvodce Řecko

Počasí v Řecku
Středozemní podnebí se promítá do celkově teplého počasí v Řecku. To znamená, že celoroční průměrné teploty jsou kolem 23 °C až 25 °C. Nejteplejší je bezpochyby letní sezóna, kde se teploty vzduchu šplhají k 30 °C až 35 °C. Na jižních ostrovech to může být dokonce až 40 °C. Teplota moře je pak příje
Více informací
Měna v Řecku
Z pohledu financí není třeba žádné zvýšené obezřetnosti. Dbejte pouze na to, že i když máte v úmyslu spoléhat se během svého pobytu pouze na platební karty, mějte u sebe vždy nějakou hotovost. Ne u každého obchodníka naleznete platební terminál, a to platí v odlehlejších oblastech dvojnásob. Dost
Více informací
Vízum do Řecka 2020 - pas nebo občanka?
Do Řecka můžete vycestovat nejenom s platným cestovním pasem, ale také jen s občanským průkazem, jehož platnost musí být po celou délku pobytu. Stačí vám jeden z těchto dokladů. To samé platí pro děti i ty malé, pro něž musíte před odjezdem zajistit speciální cestovní pas. Pokud sebou na dovolenou b
Více informací