Termíny

Hodnocení
8,1
Ubytování
7,7
Strava
8,6
Okolí
8,3
Cena
8,5
Vybavení hotelu
Klidná lokalita Kuchyňský kout
Umístění hotelu
300 m Vzdálenost od pláže 31 °C 22 °C 02:25 Doba letu z Prahy

O hotelu Stelios

Poloha hotelu

Velmi pěkný apartmánový dům Stelios leží nedaleko písečné pláže v oblíbeném letovisku Nei Pori. Jedná se o moderní třípatrovou budovu s vkusně zařízenými interiéry. Studia i apartmány jsou ideální pro menší skupiny i rodiny s dětmi.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří pěkné byty na klidném místě. V apartmánech i studiích jsou televize, zapojení klimatizace je za poplatek. Byty v přízemí mají přímý vstup do zahrady, v prvním a druhém patře jsou balkóny.

Ubytování

Studia Stelios pro 2 – 3 osobymají obývací ložnici s kuchyňským koutem, koupelnu se sprchovým koutem a WC. V obývací ložnici je jedno poměrně úzké dvoulůžko a jedno oddělené lůžko. Apartmány Stelios pro 4 – 6 osob se skládají ze dvou samostatných ložnic, v nichž je jedno francouzské dvoulůžko a jedno samostatné lůžko, mají oddělený kuchyňský kout, koupelnu se sprchovým koutem a WC.

Stravování

Hosté se stravují individuálně. Možnost dokoupení polopenze, snídaně kontinentální, večeře servírované s možností výběru.

Služby

Děti si mohou hrát na zahradě v dětském koutku, můžete také využít zahradní gril. Během dne si odpočinete na pláži, nebo užijte vodní radovánky. Projeďte se na šlapadlech, vodních lyžích nebo si užijte divokou jízdu na vodním skútru. Procházejte se na pláži a vyjeďte na poznávací výlet. Večer si poseďte v některé taverně a vychutnejte si lahůdky místní kuchyně.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 38 uživatelů
8,1Skvělé
Hodnocení
8,1
Ubytování
7,7
Strava
8,6
Okolí
8,3
Cena
8,5
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
18.5°C
Teplota vzduchu
20.7°C
7,2Dobré
Apartmány Soula
Řecko - Olympská riviéra
9,5Výjimečné
Apartmánový Dům Stella
Řecko - Olympská riviéra

Průvodce Řecko

Počasí v Řecku
Středozemní podnebí se promítá do celkově teplého počasí v Řecku. To znamená, že celoroční průměrné teploty jsou kolem 23 °C až 25 °C. Nejteplejší je bezpochyby letní sezóna, kde se teploty vzduchu šplhají k 30 °C až 35 °C. Na jižních ostrovech to může být dokonce až 40 °C. Teplota moře je pak příje
Více informací
Měna v Řecku
Z pohledu financí není třeba žádné zvýšené obezřetnosti. Dbejte pouze na to, že i když máte v úmyslu spoléhat se během svého pobytu pouze na platební karty, mějte u sebe vždy nějakou hotovost. Ne u každého obchodníka naleznete platební terminál, a to platí v odlehlejších oblastech dvojnásob. Dost
Více informací
Vízum do Řecka 2021 - pas nebo občanka?
Do Řecka můžete vycestovat nejenom s platným cestovním pasem, ale také jen s občanským průkazem, jehož platnost musí být po celou délku pobytu. Stačí vám jeden z těchto dokladů. To samé platí pro děti i ty malé, pro něž musíte před odjezdem zajistit speciální cestovní pas. Pokud sebou na dovolenou b
Více informací