Studia Bright Star - Řecko, Rhodos | cKlub.cz
Studia Bright Star
Zobrazit volné termíny (0)

Studia Bright Star

  • Studia Bright Star
  • Studia Bright Star
  • Studia Bright Star

Termíny

O hotelu Studia Bright Star

Poloha hotelu

Prostorný apartmánový komplex je situován v živé části oblíbeného letoviska Faliraki, jen 700 m od krásné písčito-oblázkové pláže. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v bezprostřední blízkosti ubytování nebo v 1 km vzdáleném centru města (taverny, bary, sportoviště, diskotéky, tradiční trh, půjčovny automobilů a motocyklů). Transfer z mezinárodního letiště Rhodos trvá 30 minut.

Vybavení hotelu

Dobře vybavené apartmány jsou rozmístěny ve dvoupatrové budově s pěkným výhledem do okolí. Klientům je k dispozici menší vstupní hala s recepcí, trezory, turistickým informacemi a lobby barem, internetový koutek (za poplatek), stylová restaurace, kavárna, společenská místnost se satelitní TV, úschovna zavazadel, venkovní bazén, dětský bazén, snack bar u bazénu, opalovací terasa (lehátka a slunečníky zdarma) a parkoviště.

Ubytování

Vkusně zařízené, světlé dvoulůžkové apartmány s možností přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, toaleta, fén), kuchyňským koutem (základní nádobí, chladnička, vařič, rychlovarná konvice), klimatizací (za poplatek), kabelovou TV, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou s posezením. Apartmány jsou nekuřácké.

Stravování

Bez stravy - hosté si mohou vařit ve vlastní, dobře vybavené kuchyňce nebo využít služeb některé z restaurací či taveren v okolí.

Služby

Rodinné apartmány si získávají své hosty pohodovou prázdninovou atmosférou, ubytováním s možností vlastního vaření i polohou v blízkosti zábavních možností. Hosté mohou relaxovat v příjemné zahrádce s bazénem a opalovací terasou.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
16.6°C
Teplota vzduchu
12°C
8Skvělé
Mikes House
Řecko - Rhodos
7,7Dobré
Sylvia Hotel
Řecko - Rhodos

Průvodce Řecko

Počasí v Řecku
Středozemní podnebí se promítá do celkově teplého počasí v Řecku. To znamená, že celoroční průměrné teploty jsou kolem 23 °C až 25 °C. Nejteplejší je bezpochyby letní sezóna, kde se teploty vzduchu šplhají k 30 °C až 35 °C. Na jižních ostrovech to může být dokonce až 40 °C. Teplota moře je pak příje
Více informací
Měna v Řecku
Z pohledu financí není třeba žádné zvýšené obezřetnosti. Dbejte pouze na to, že i když máte v úmyslu spoléhat se během svého pobytu pouze na platební karty, mějte u sebe vždy nějakou hotovost. Ne u každého obchodníka naleznete platební terminál, a to platí v odlehlejších oblastech dvojnásob. Dost
Více informací
Vízum do Řecka 2023 - pas nebo občanka?
Do Řecka můžete vycestovat nejenom s platným cestovním pasem, ale také jen s občanským průkazem, jehož platnost musí být po celou délku pobytu. Stačí vám jeden z těchto dokladů. To samé platí pro děti i ty malé, pro něž musíte před odjezdem zajistit speciální cestovní pas. Pokud sebou na dovolenou b
Více informací