Recenze a hodnocení hotelu Doreta Beach - Řecko, Rhodos | cKlub.cz

Doreta Beach

  • Doreta Beach
  • Doreta Beach
  • Doreta Beach
  • Doreta Beach
  • Doreta Beach
  • Doreta Beach
  • Doreta Beach
  • Doreta Beach
  • Doreta Beach
  • Doreta Beach

Termíny

Hodnocení
3,9
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Doreta Beach

Poloha hotelu

Hotel je situován v krásné udržované zahradě na klidném místě letoviska Ialyssos, přímo na písčito-oblázkové pláži. Nejbližší obchůdky, taverničky a bary jsou v blízkosti hotelu, přibližně 50 m. Vzdálenost od starobylého města Rhodos je 17 km a letiště se nachází ve vzdálenosti asi 7 km.

Vybavení hotelu

Hotelový komplex , který je obklopen zelení, svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, několik restaurací a barů, kavárnu, internetový koutek, obchůdky a minimarket. Součástí hotelového vybavení je venkovní sladkovodní bazén pro dospělé a samostatný bazén pro děti.

Ubytování

Standardně zařízené klimatizované pokoje (klimatizace v provozu 15. 6.–30. 9.) s balkonem nebo terasou mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, televizi s příjmem satelitních kanálů a miniledničku. Za poplatek je možnost internetového připojení a pronájem bezpečnostní schránky. Na vyžádání lze zajistit dětskou postýlku zdarma. Hotel také nabízí ubytování v prostornějších pokojích typu superior, které mají jaccuzi.

Stravování

All inclusive program zahrnuje brzké snídaně (06.00–07.00), snídaně (07.00–10.00), obědy (12.30–14.00) a večeře (18.30–21.30) formou bufetu. Teplý a studený snack během dne (10.00– 23.00), kávu, čaj a zákusky (16.00–17.00) a neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů (11.00–23.00).

Služby

Hotel pro své hosty pořádá různé animační denní a večerní programy. Zdarma je k dispozici basketbalové hřiště, plážový volejbal, fotbal, šipky, minigolf, fitness, stolní tenis a tenis během dne. Za poplatek se nabízí tenis s osvětlením, masáže, sauna a kulečník. Pro děti je zde dětské hřiště, dětský bazen a miniklub. Lehátka a slunečníky lze využívat zdarma u bazénu i na pláži.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 286 uživatelů
3,9Dobré
Hodnocení
3,9
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
22.6°C
Teplota vzduchu
25.2°C
8,1Skvělé
Panorama Faliraki
Řecko - Rhodos
8Skvělé
Mikes House
Řecko - Rhodos

Průvodce Řecko

Počasí v Řecku
Středozemní podnebí se promítá do celkově teplého počasí v Řecku. To znamená, že celoroční průměrné teploty jsou kolem 23 °C až 25 °C. Nejteplejší je bezpochyby letní sezóna, kde se teploty vzduchu šplhají k 30 °C až 35 °C. Na jižních ostrovech to může být dokonce až 40 °C. Teplota moře je pak příje
Více informací
Měna v Řecku
Z pohledu financí není třeba žádné zvýšené obezřetnosti. Dbejte pouze na to, že i když máte v úmyslu spoléhat se během svého pobytu pouze na platební karty, mějte u sebe vždy nějakou hotovost. Ne u každého obchodníka naleznete platební terminál, a to platí v odlehlejších oblastech dvojnásob. Dost
Více informací
Vízum do Řecka 2023 - pas nebo občanka?
Do Řecka můžete vycestovat nejenom s platným cestovním pasem, ale také jen s občanským průkazem, jehož platnost musí být po celou délku pobytu. Stačí vám jeden z těchto dokladů. To samé platí pro děti i ty malé, pro něž musíte před odjezdem zajistit speciální cestovní pas. Pokud sebou na dovolenou b
Více informací