Nejoblíbenější first minute 2024 destinace se slevou až 50 %

Medblue-Kremasti
Zobrazit volné termíny (0)

Medblue-Kremasti

  • Medblue-Kremasti
  • Medblue-Kremasti
  • Medblue-Kremasti
  • Medblue-Kremasti
  • Medblue-Kremasti
  • Medblue-Kremasti
  • Medblue-Kremasti
  • Medblue-Kremasti

Termíny

Hodnocení
5,2
Ubytování
5
Strava
5,8
Okolí
4,9
Cena
5,2
Vybavení hotelu
Klimatizace Vnější bazén Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Minibar, Bar Animační programy
Umístění hotelu
15 m Vzdálenost od pláže 1000 m Vzdálenost od centra města 31 °C 22 °C 02:50 Doba letu z Prahy

O hotelu Medblue-Kremasti

Poloha hotelu

K vybavení hotelu patří klimatizovaná vstupní hala s recepcí. WiFi, směnárna, prostorná restaurace v elegantním stylu, italská restaurace, snack bar, bar u bazénu, společenská místnost s TV. Ve venkovním areálu se nachází sladkovodní bazén, vodní skluzavka a bar u bazénu. Lehátka, slunečníky u bazénu zdarma. Osušky na kauci.

Vybavení hotelu

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky s vlastním sociálním zařízením, telefonem, SAT-TV, rádiem, vysoušečem vlasů, minibarem, internetové připojení (za poplatek), trezor (na recepci za poplatek), balkonem nebo terasou. Možnost připlacení junior suitu s vlastním bazénem v zahradní části.

Ubytování

Program all inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Možnost večeře v a-la-carte restauraci (1x za pobyt, nutná předchozí rezervace). Zmrzlina pro děti (od 11:00 do 12:00 h. a od 15:00 do 16:00 h.). Snacky 10:30 - 11:30 a od 15:00 do 16:30 h. Káva a zákusky od 16:00 do 17:30 h. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 23:00 h. Uvedená časová rozmezí mohou být na místě hotelem pozměněna.

Stravování

Hosté mohou využít aerobic, stolní tenis, fitness, plážový volejbal, aqua aerobic, šachy, tenis. Za poplatek: biliár, půjčovna kol, sauna, pára, masáže a lázně, vodní sporty na pláži. Cca 300 metrů od hotelu se nachází aquapark.

Služby

Pláž s písečným i oblázkovým povrchem se nachází několik kroků od hotelu Medblue Kremasti. Na pláži se před sluncem můžete schovat do stínu stromů, k dispozici jsou také lehátka a slunečníky za příplatek.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 26 uživatelů
5,2Dobré
Hodnocení
5,2
Ubytování
5
Strava
5,8
Okolí
4,9
Cena
5,2
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
15.7°C
Teplota vzduchu
15.9°C
7,2Dobré
Primasol Miraluna Seaside
Řecko - Rhodos
8,4Skvělé
Dionysos
Řecko - Rhodos

Průvodce Řecko

Počasí v Řecku
Středozemní podnebí se promítá do celkově teplého počasí v Řecku. To znamená, že celoroční průměrné teploty jsou kolem 23 °C až 25 °C. Nejteplejší je bezpochyby letní sezóna, kde se teploty vzduchu šplhají k 30 °C až 35 °C. Na jižních ostrovech to může být dokonce až 40 °C. Teplota moře je pak příje
Více informací
Měna v Řecku
Z pohledu financí není třeba žádné zvýšené obezřetnosti. Dbejte pouze na to, že i když máte v úmyslu spoléhat se během svého pobytu pouze na platební karty, mějte u sebe vždy nějakou hotovost. Ne u každého obchodníka naleznete platební terminál, a to platí v odlehlejších oblastech dvojnásob. Dost
Více informací
Vízum do Řecka 2024 - pas nebo občanka?
Do Řecka můžete vycestovat nejenom s platným cestovním pasem, ale také jen s občanským průkazem, jehož platnost musí být po celou délku pobytu. Stačí vám jeden z těchto dokladů. To samé platí pro děti i ty malé, pro něž musíte před odjezdem zajistit speciální cestovní pas. Pokud sebou na dovolenou b
Více informací