Mapa hotelu Mitsis La Vita - Řecko, Rhodos | cKlub.cz
Mitsis La Vita Hotel
Zobrazit volné termíny (0)

Mitsis La Vita Hotel

  • Mitsis La Vita Hotel
  • Mitsis La Vita Hotel
  • Mitsis La Vita Hotel
  • Mitsis La Vita Hotel
  • Mitsis La Vita Hotel
  • Mitsis La Vita Hotel
  • Mitsis La Vita Hotel

Termíny

Hodnocení
8,8
Ubytování
8,5
Strava
9,1
Okolí
8,9
Cena
8,8
Vybavení hotelu
Klimatizace Vnější bazén Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Tenis Bar Půjčovna kol Wifi zdarma
Umístění hotelu
0 m Vzdálenost od pláže 2 km Vzdálenost od centra města 15 km Vzdálenost od letiště 32 °C 23 °C 02:50 Doba letu z Prahy

O hotelu Mitsis La Vita Hotel

Poloha hotelu

Hotel je situován ve vzdálenosti asi 2 km od centra města Rhodos, staré město se svými bazary a středověkými skvosty je vzdáleno asi 15 až 20 minut pěší chůze, přístav s promenádou leží ve vzdálenosti 500 m. Zastávka linkového autobusu je přímo u hotelu. Letiště je vzdáleno 15 km. Písčito-oblázková pláž leží hned za pobřežní ulicí.

Vybavení hotelu

Hostům je k dispozici vstupní prostor s recepcí, směnárna, restaurace na snídaně a lobby bar. U hotelu se nachází minimarket, obchod se suvenýry, klenotnictví a butik. Hosté mohou využívat bazén, vybavení a služeb hotelu Grand Hotel.

Ubytování

Hotel nabízí hostům dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky. Pokoje s vlastním sociálním zařízením (koupelna, WC, vysoušeč vlasů) jsou vybaveny klimatizací (za poplatek), telefonem, trezorem (za poplatek), mini ledničkou a televizorem se satelitním příjmem. Dětská postýlka je k dispozici na vyžádání.

Stravování

Hotel nabízí polopenzi, která zahrnuje snídaně a večeře podávané formou bufetu v hlavní restauraci v hotelu Grand Hotel.

Služby

Hotel nabízí službu hlídání dětí za poplatek. V blízkosti se nachází golfové hřiště, tenisové kurty, hosté mohou využít fitness centrum.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 49 uživatelů
8,8Skvělé
Hodnocení
8,8
Ubytování
8,5
Strava
9,1
Okolí
8,9
Cena
8,8
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
16.6°C
Teplota vzduchu
12°C
8Skvělé
Mikes House
Řecko - Rhodos
7,7Dobré
Sylvia Hotel
Řecko - Rhodos

Průvodce Řecko

Počasí v Řecku
Středozemní podnebí se promítá do celkově teplého počasí v Řecku. To znamená, že celoroční průměrné teploty jsou kolem 23 °C až 25 °C. Nejteplejší je bezpochyby letní sezóna, kde se teploty vzduchu šplhají k 30 °C až 35 °C. Na jižních ostrovech to může být dokonce až 40 °C. Teplota moře je pak příje
Více informací
Měna v Řecku
Z pohledu financí není třeba žádné zvýšené obezřetnosti. Dbejte pouze na to, že i když máte v úmyslu spoléhat se během svého pobytu pouze na platební karty, mějte u sebe vždy nějakou hotovost. Ne u každého obchodníka naleznete platební terminál, a to platí v odlehlejších oblastech dvojnásob. Dost
Více informací
Vízum do Řecka 2023 - pas nebo občanka?
Do Řecka můžete vycestovat nejenom s platným cestovním pasem, ale také jen s občanským průkazem, jehož platnost musí být po celou délku pobytu. Stačí vám jeden z těchto dokladů. To samé platí pro děti i ty malé, pro něž musíte před odjezdem zajistit speciální cestovní pas. Pokud sebou na dovolenou b
Více informací