Last minute dovolená - Slevy až -60 %

Trypiti Bungalows
Zobrazit volné termíny (0)

Trypiti Bungalows

 • Trypiti Bungalows
 • Trypiti Bungalows
 • Trypiti Bungalows
 • Trypiti Bungalows
 • Trypiti Bungalows
 • Trypiti Bungalows
 • Trypiti Bungalows
 • Trypiti Bungalows
 • Trypiti Bungalows
 • Trypiti Bungalows
 • Trypiti Bungalows
 • Trypiti Bungalows

Termíny

Hodnocení
3,7
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Trypiti Bungalows

Poloha hotelu

Moderní hotelový komplex je postaven na klidném místě ve svahu a nabízí krásný výhled na zátoku Trypiti s písečnou pláží, která je od hotelu vzdálena jen 250 m. Letovisko Limenaria s obchody a restauracemi je vzdáleno 3 km, spojení zajišťují pravidelné autobusové linky. Vzdálenost do hlavního města Thassos je asi hodinu jízdy.

Vybavení hotelu

Moderní hotelový komplex je tvořen bungalovy. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, televizní místnost, hotelovou restauraci, směnárnu, půjčovnu aut, místnost s videohrami a minimarket. Součástí hotelového vybavení je bar u bazénu a venkovní sladkovodní bazén s oddělenou částí pro děti. Dětem je určeno dětské hřiště a miniklub.

Ubytování

Hotel poskytuje ubytování v celkem 97 dvoulůžkových pokojích umístěných ve dvanácti samostatných budovách v zahradě. Pokoje s vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchou, vysoušeč vlasů a WC) jsou vybaveny televizorem, telefonem, lednicí, rádiem a klimatizací a patří k nim balkon nebo terasa v přízemí. Je možné využít až dvě přistýlky.

Stravování

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi podávanou formou bufetu (snídaně, obědy, večeře), během dne lehké občerstvení (sendviče, pizza, těstoviny, zmrzlina pro děti apod.) v baru u bazénu a neomezenou konzumaci alkoholických a ne alkoholických nápojů místní výroby v restauraci a v baru u bazénu v době od 10:00 do 23:00 hod.

Služby

Hotel pro své hosty pořádá pravidelné animační a sportovní programy. Klienti mohou využít stolní tenis, kulečník, šipky nebo hřiště pro plážový volejbal. Lehátka a slunečníky u bazénu se poskytují bezplatně.Hotel umožňuje Wi-Fi připojení v recepci zdarma. Za poplatek si mohou hosté pronajmout trezor na recepci.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 28 uživatelů
3,7Dobré
Hodnocení
3,7
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
22.6°C
Teplota vzduchu
25.2°C
8,4Skvělé
Maria
Řecko - Thassos
7,7Dobré
Christos Beach
Řecko - Thassos

Průvodce Řecko

Počasí v Řecku
Středozemní podnebí se promítá do celkově teplého počasí v Řecku. To znamená, že celoroční průměrné teploty jsou kolem 23 °C až 25 °C. Nejteplejší je bezpochyby letní sezóna, kde se teploty vzduchu šplhají k 30 °C až 35 °C. Na jižních ostrovech to může být dokonce až 40 °C. Teplota moře je pak příje
Více informací
Měna v Řecku
Z pohledu financí není třeba žádné zvýšené obezřetnosti. Dbejte pouze na to, že i když máte v úmyslu spoléhat se během svého pobytu pouze na platební karty, mějte u sebe vždy nějakou hotovost. Ne u každého obchodníka naleznete platební terminál, a to platí v odlehlejších oblastech dvojnásob. Dost
Více informací
Vízum do Řecka 2024 - pas nebo občanka?
Do Řecka můžete vycestovat nejenom s platným cestovním pasem, ale také jen s občanským průkazem, jehož platnost musí být po celou délku pobytu. Stačí vám jeden z těchto dokladů. To samé platí pro děti i ty malé, pro něž musíte před odjezdem zajistit speciální cestovní pas. Pokud sebou na dovolenou b
Více informací