Last minute dovolená - Slevy až -60 %

 • Amoudi
 • Amoudi
 • Amoudi
 • Amoudi
 • Amoudi
 • Amoudi
 • Amoudi
 • Amoudi
 • Amoudi
 • Amoudi
 • Amoudi

Termíny

Hodnocení
4,4
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Amoudi

Poloha hotelu

Aparthotel leží v malém letovisku Amoudi, ve vzdálenosti asi 80 m od moře. Přístupová cesta k pláži je dlouhá asi 220 m. Supermarket je vzdálen přibližně 100 m, nejbližší restaurace se nachází pouhých 50 m od ubytování. Hlavní město Zakynthos je vzdáleno asi 14 km.

Vybavení hotelu

Komplex je vybaven sladkovodním bazénem s terasou, kde jsou lehátka a slunečníky zdarma. U bazénu je bar, kde se podává snídaně a večeře. K dispozici je TV u baru. Dětem je určeno dětské hřiště a oddělená část bazénu.

Ubytování

Jedná se o třípodlažní budovu se studii a apartmány s výhledem na moře nebo na bazén.Studia Amoudi mají dvě pevná lůžka a možnost 1–2 přistýlek, dvoupokojové apartmány mají 4 pevná lůžka s možností přistýlky pro třetí dítě. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (koupelna, WC), kuchyňský kout (zákl. nádobí, lednička, elektrický vařič, varná konvice, toaster) a balkon se stolkem a židličkami. Za příplatek lze využít klimatizaci, trezor na pokoji a dětskou postýlku.

Stravování

Nabízí se polopenze, která zahrnuje snídaně a večeře (jednodušší bufet, výběr ze 2 předkrmů, 3 salátů, 2 hlavních jídel) podávané v baru u bazénu. Hosté mohou využít také nabídky místních specialit v některé z restaurací v okolí.

Služby

Hostům je k dispozici kulečník nebo jacuzzi. Nákupní možnosti a restaurace mohou hosté využít v samotném centru letoviska.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 91 uživatelů
4,4Dobré
Hodnocení
4,4
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
22.6°C
Teplota vzduchu
25.2°C
8,6Skvělé
Miranda
Řecko - Zakynthos
8Skvělé
Kozanos
Řecko - Zakynthos

Průvodce Řecko

Počasí v Řecku
Středozemní podnebí se promítá do celkově teplého počasí v Řecku. To znamená, že celoroční průměrné teploty jsou kolem 23 °C až 25 °C. Nejteplejší je bezpochyby letní sezóna, kde se teploty vzduchu šplhají k 30 °C až 35 °C. Na jižních ostrovech to může být dokonce až 40 °C. Teplota moře je pak příje
Více informací
Měna v Řecku
Z pohledu financí není třeba žádné zvýšené obezřetnosti. Dbejte pouze na to, že i když máte v úmyslu spoléhat se během svého pobytu pouze na platební karty, mějte u sebe vždy nějakou hotovost. Ne u každého obchodníka naleznete platební terminál, a to platí v odlehlejších oblastech dvojnásob. Dost
Více informací
Vízum do Řecka 2024 - pas nebo občanka?
Do Řecka můžete vycestovat nejenom s platným cestovním pasem, ale také jen s občanským průkazem, jehož platnost musí být po celou délku pobytu. Stačí vám jeden z těchto dokladů. To samé platí pro děti i ty malé, pro něž musíte před odjezdem zajistit speciální cestovní pas. Pokud sebou na dovolenou b
Více informací