Last minute dovolená - Slevy až -60 %

  • Zátoka
  • Zátoka
  • Zátoka
  • Zátoka
  • Zátoka

Termíny

Hodnocení
3,9
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Zátoka

Poloha hotelu

Hotel Zátoka se nachází na Slunečních jezerech v Senci, 20 km severovýchodně od Bratislavy. Nabízí vytříbenou kuchyni, komfortní pokoje, sportovní a relaxační zařízení i soukromou pláž.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří restaurace s barem, letní terasa a zimní zahrada s výhledem na jezero, sauna, fitness. WiFi internet. Placené parkoviště u hotelu.

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybavené lednicí, satelitní TV a balkonem. Bezdrátové připojení na internet je ve společných prostorách hotelu Zátoka k dispozici zdarma.

Stravování

Snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří za doplatek v CK a obědů na místě. Hostům je k dispozici okouzlující terasa a klimatizovaná zimní zahrada s barem, odkud se otevírá nádherný výhled na jezero.

Služby

Přímo v areálu se nachází dětské hřiště, volejbalové plážové hřiště, tenisové kurty, půjčovna sportovních potřeb (čluny, šlapadla), tobogány (severní strana), nové fotbalové hřiště s umělým povrchem (jižní strana), vodní fotbal (severní strana). V letní sezoně se zde konají pravidelné diskotéky různého charakteru a různé zábavné akce.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 80 uživatelů
3,9Dobré
Hodnocení
3,9
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
8,4Skvělé
Thermalkesov - Poľný Kesov
Slovensko - Jižní Slovensko
8,7Skvělé
Apartmány Na Vadaši - Štúrovo
Slovensko - Jižní Slovensko

Průvodce Slovensko

Počasí na Slovenku
Počasí na Slovensku je ovlivňováno především mírným podnebným pásmem. To se promítá nejenom do letních, ale i zimních měsíců. Léta jsou na Slovensku přiměřeně teplá a průměrné teploty se pohybují kolem 20 °C až 23 °C. Ve vyšších polohách a na horách je to samozřejmě méně. Na některých vrcholcích hor
Více informací
Vízum na Slovensko 2024 - jaké doklady potřebuji
Při vstupu na Slovensko si nemusíte lámat hlavu s žádným vízem. Tato země je totiž součástí Evropské unie, takže můžete vycestovat dokonce jen s občanským průkazem. Důležité je, aby byl platný alespoň jeden z těchto dokladů. Cestovní doklady pro děti Při cestě na Slovensko neopomínejte také na
Více informací
Očkování na Slovensko
Při cestě na Slovensko se nemusíte zaobírat žádným očkováním. Minimálně tím povinným, protože žádné neexistuje. Někteří cestovatelé podle cílové lokality volí očkování doporučená, kam samozřejmě patří žloutenka typu A, žloutenka typu B a tetanus. Covid-19 aktuální podmínky: Při vstupu na Slovensk
Více informací