Last minute dovolená - Slevy až -60 %

  • Hotel Toliar
  • Hotel Toliar
  • Hotel Toliar
  • Hotel Toliar
  • Hotel Toliar
  • Hotel Toliar
  • Hotel Toliar
  • Hotel Toliar

Termíny

Hodnocení
8,9
Ubytování
9
Strava
9
Okolí
8,9
Cena
8,9
Vybavení hotelu
Wifi zdarma Vnitřní bazén Bar Domácí zvířata povolena
Umístění hotelu
1000 m Vzdálenost od sjezdovky 0 m Vzdálenost od centra města

O hotelu Hotel Toliar

Poloha hotelu

Hotel se nachází 200 metrů od Štrbského Plesa ve Vysokých Tatrách a nabízí wellness centrum s krytým bazénem. Nedaleko je vlakové nádraží. Osada Štrbské Pleso se nachází ve výšce 1 355 metrů nad mořem a skýtá řadu příležitostí k lyžování a pěší turistice. Parkovat lze zdarma přímo na místě.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří restaurace, kavárna Galérka, kongresová hala, wellness Vitální svět Toliar: sauny, bazén s protiproudem, parní lázeň a další. WiFi zdarma ve veřejných prostorech, parkování u hotelu zdarma.

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybavené satelitní TV a mají vlastní koupelnu se sprchou a toaletními potřebami. Ve společných prostorách funguje bezplatné Wi-Fi.

Stravování

Bufetové snídaně, obědy a večeře za příplatek. Hosté mohou ochutnat tradiční slovenská jídla včetně zvěřinových a grilovaných specialit. V letních měsících lze také stolovat na letní terase hotelu Toliar.

Služby

Hotel Toliar má zpoplatněné wellness centrum s finskou saunou, parní saunou, vířivkou a chladivými bazénky. Skibus: 50 m od stanice zubačky a tatranské elektrické železnice, 100 m od autobusové zastávky.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 43 uživatelů
8,9Skvělé
Hodnocení
8,9
Ubytování
9
Strava
9
Okolí
8,9
Cena
8,9
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
4,7Dobré
Fis
Nejbližší termín:11. 7. 2024 - 18. 7. 2024
20 381 Kč
Slovensko - Štrbské pleso
4,6Dobré
Sorea Trigan
Nejbližší termín:12. 7. 2024 - 14. 7. 2024
5 940 Kč
Slovensko - Štrbské pleso

Průvodce Slovensko

Počasí na Slovenku
Počasí na Slovensku je ovlivňováno především mírným podnebným pásmem. To se promítá nejenom do letních, ale i zimních měsíců. Léta jsou na Slovensku přiměřeně teplá a průměrné teploty se pohybují kolem 20 °C až 23 °C. Ve vyšších polohách a na horách je to samozřejmě méně. Na některých vrcholcích hor
Více informací
Vízum na Slovensko 2024 - jaké doklady potřebuji
Při vstupu na Slovensko si nemusíte lámat hlavu s žádným vízem. Tato země je totiž součástí Evropské unie, takže můžete vycestovat dokonce jen s občanským průkazem. Důležité je, aby byl platný alespoň jeden z těchto dokladů. Cestovní doklady pro děti Při cestě na Slovensko neopomínejte také na
Více informací
Očkování na Slovensko
Při cestě na Slovensko se nemusíte zaobírat žádným očkováním. Minimálně tím povinným, protože žádné neexistuje. Někteří cestovatelé podle cílové lokality volí očkování doporučená, kam samozřejmě patří žloutenka typu A, žloutenka typu B a tetanus. Covid-19 aktuální podmínky: Při vstupu na Slovensk
Více informací