Last minute dovolená - Slevy až -60 %

Hotel Aquapark Žusterna, Koper
Zobrazit volné termíny (0)

Hotel Aquapark Žusterna, Koper

  • Hotel Aquapark Žusterna, Koper

Termíny

Hodnocení
8,3
Ubytování
8,4
Strava
8,7
Okolí
7,6
Cena
8,1
Vybavení hotelu
Vnitřní bazén Minibar, Bar Dětský koutek Tenis Klidná lokalita Fitness
Umístění hotelu
800 m Vzdálenost od pláže 2 km Vzdálenost od centra města 34 °C 25 °C

O hotelu Hotel Aquapark Žusterna, Koper

Poloha hotelu

Hotel Aquapark Žusterna se nachází jen několik kroků od Jaderského moře, 1,5 km od centra města Koper. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází autobusová zastávka, odkud v častých intervalech jezdí spoje do centra města. Přístav trajektů v Koperu je 2 km daleko a tamní vlakové nádraží 2,5 km. Aquapark Žusterna Hotel je dále 70 km daleko od letiště Trieste.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí (funguje 24 h denně), výtahem, restaurací s jídelnou, bary, terasou, kavárnou. Venkovní hotelové parkoviště a garáže jsou bezplatné (volná místa jsou do obsazení, nelze je předem rezervovat).

Ubytování

Všechny pokoje mají francouzský balkon, satelitní TV, minibar a koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou. Z některých pokojů je výhled na moře, z jiných na město nebo venkovní bazény.

Stravování

K dispozici je polopenze, která zahrnuje snídaně a večeře podávané formou bufetu. Nápoje u večeře nejsou zahrnuty v ceně pobytu.

Služby

Hosté mají k dispozici restauraci a lázeňské centrum, kde mají hosté volný vstup do krytých a venkovních bazénů, zdarma poskytuje Wi-Fi připojení k internetu. Hotel má také sportovní a rekreační centrum Bonifica s fotbalovým hřištěm, tenisovými kurty, bowlingovou dráhou a skate parkem a může pro hosty zorganizovat různé poznávací výlety.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 27 uživatelů
8,3Skvělé
Hodnocení
8,3
Ubytování
8,4
Strava
8,7
Okolí
7,6
Cena
8,1
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
24.8°C
Teplota vzduchu
19°C
8,7Skvělé
Marietta
Řecko - Zakynthos
8,7Skvělé
Hotel Poseidon
Řecko - Zakynthos

Průvodce Slovinsko

Počasí ve Slovinsku
Počasí ve Slovinsku je rozmanité a dělí se do tří základních částí. Na severu můžete očekávat tuhé zimy a větší srážky. Východ země je spojen s celkem stabilním kontinentálním podnebím. Naopak přímořské oblasti jsou zasaženy středozemním klimatem. To znamená příjemné a teplé léto a mírnější zimy. Pa
Více informací
Měna ve Slovinsku
Z pohledu placení si ve Slovinku nemusíte dávat na nic žádný větší pozor. Myslet byste měli pouze na to, kde se chcete v zemi pohybovat. Když to bude ve velkých městech, využijte k placení ideálně platební kartu, kde docílíte výhodnějšího směnného kurzu. Pokud budete cestovat i po odlehlejších míste
Více informací
Vízum do Slovinska 2024 - jaké doklady potřebuji
Při cestě do Slovinska si s doklady nemusíte lámat hlavu. Země je totiž nedílnou součástí Evropské unie a občané ČR mohou pobývat na území země do 3 měsíců bez zvláštního povolení. Buď vycestujete s platným cestovním pasem nebo jen s občanským průkazem. Jeho platnost musí být po celou dobu pobytu na
Více informací