Mapa hotelu Park Izola - Slovinsko | cKlub.cz

Park Izola

  • Park Izola
  • Park Izola
  • Park Izola
  • Park Izola
  • Park Izola
  • Park Izola
  • Park Izola
  • Park Izola

Termíny

Hodnocení
4,1
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Park Izola

Poloha hotelu

Hotel Vile Park stojí na jedinečném místě v rezortu St. Bernardin, pouhých 20 metrů od moře a asi v půli cesty mezi známými turistickými středisky Portorož a Piran. Může se pochlubit soukromým úsekem pláže a venkovním bazénem. Wi-Fi je zdarma dostupné ve všech pokojích a ve vstupní hale. Hotel Vile Park je vzdálený 1,3 km od centra Portorože a 2 km od Piranu. Letiště v Pule leží 90 km daleko. Letiště v Terstu je vzdálené 80 km a na letiště v Lublani to budete mít 140 km. Parkování na místě je zdarma.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří v hotelu Haliaetum vnitřní bazén s ohřívanou mořskou vodou (mimo provoz v červenci a srpnu), centrální restaurace San Simon, recepce. V hotelu Mirta wellness centrum. Dále v hotelovém komplexu San Simon: tenisová hřiště, minigolf, promenády, kadeřnický salón, kosmetický salón s masáží a pedikúrou.

Ubytování

K dispozici jsou jednoduše zařízené 2lůžkové pokoje s možností 1 - 2 přistýlek, sprcha, WC, telefon, SAT TV. Možnost dokoupení balkonu pouze u pokojů 2+0 za poplatek.

Stravování

Volitelně snídaně, polopenze nebo all inclusive formou bufetu. Jídla jsou podávána v centrální restauraci komplexu San Simon. Možnost dokoupení obědů za poplatek.

Služby

Na místě je několik restaurací a další najdete v pěší vzdálenosti od Hotelu Vile Park. V okolních ulicích na vás čeká spousta obchodů, kaváren a možností zábavy. Za příplatek mohou hosté Hotelu Vile Park využívat také zařízení v nedalekém hotelu Histrion, kde je k dispozici aquapark Laguna Bernardin, wellness centrum a kasino.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 4 uživatelé
4,1Dobré
Hodnocení
4,1
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
13.2°C
Teplota vzduchu
0°C
8,9Skvělé
Rezidence Patrizia Da– Cupra Marittima
Itálie - Marche
7,9Dobré
Apartmánový Dům Irene
Řecko - Karpathos

Průvodce Slovinsko

Počasí ve Slovinsku
Počasí ve Slovinsku je rozmanité a dělí se do tří základních částí. Na severu můžete očekávat tuhé zimy a větší srážky. Východ země je spojen s celkem stabilním kontinentálním podnebím. Naopak přímořské oblasti jsou zasaženy středozemním klimatem. To znamená příjemné a teplé léto a mírnější zimy. Pa
Více informací
Měna ve Slovinsku
Z pohledu placení si ve Slovinku nemusíte dávat na nic žádný větší pozor. Myslet byste měli pouze na to, kde se chcete v zemi pohybovat. Když to bude ve velkých městech, využijte k placení ideálně platební kartu, kde docílíte výhodnějšího směnného kurzu. Pokud budete cestovat i po odlehlejších míste
Více informací
Vízum do Slovinska 2023 - jaké doklady potřebuji
Při cestě do Slovinska si s doklady nemusíte lámat hlavu. Země je totiž nedílnou součástí Evropské unie a občané ČR mohou pobývat na území země do 3 měsíců bez zvláštního povolení. Buď vycestujete s platným cestovním pasem nebo jen s občanským průkazem. Jeho platnost musí být po celou dobu pobytu na
Více informací