Last minute dovolená - Slevy až -60 %

Hotel Termal - Terme 3000, Moravské Toplice
Zobrazit volné termíny (0)

Hotel Termal - Terme 3000, Moravské Toplice

Termíny

Hodnocení
8,8
Ubytování
8,5
Strava
9,3
Okolí
9
Cena
8,5
Vybavení hotelu
Vnější bazén Vnitřní bazén Tenis, Volejbal Golf Tobogány Klidná lokalita Bar
Umístění hotelu
0 m Vzdálenost od centra města 32 °C

O hotelu Hotel Termal - Terme 3000, Moravské Toplice

Poloha hotelu

Hotel zasazený v zeleni udržovaného parku je situován v sousedství lázeňského centra TERME 3000, které je vzdáleno přibližně 50-100 m. Spojovací chodbou je hotel propojen s wellness centrem zdraví Thermalium. Centrum letoviska s obchůdky a restauracemi se nachází v těsné blízkosti hotelu.

Vybavení hotelu

Hostům je k dispozici vstupní prostor s recepcí, lobby bar s internetovým koutkem, hotelová restaurace, aperitiv bar, Café Praliné a prodejna tiskovin. Hosté mohou využívat bezplatné parkoviště. Součástí hotelového vybavení jsou vnitřní a venkovní bazény s termální vodou, sauna a zimní zahrada. Hotelové prostory jsou klimatizovány. Dětem jsou určena dětská hřiště v rámci centra Terme 3000.

Ubytování

Hotel poskytuje ubytování v celkem 108 dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (koupelna, WC), které jsou vybaveny klimatizací, TV/SAT, telefonem, minibarem a sušákem na prádlo. K části pokojů náleží balkon s výhledem na koupaliště. Dětské ceny na přistýlce platí pouze v doprovodu dvou dospělých osob, cena za dítě na řádném lůžku platí v doprovodu dospělé osoby, která musí povinně uhradit příplatek za jednolůžkový pokoj.Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek (8 EUR/den). Dětská postýlka pro děti do 2 let je k dispozici za poplatek 7-10 EUR/den. Příplatek za koupací plášť činí 3 EUR/os./den.

Stravování

Hotel nabízí polopenzi, která zahrnuje snídaně a večeře podávané formou bufetu v hlavní hotelové restauraci. Za příplatek se nabízí možnost dokoupení obědů. Hosté mohou využít také nabídky místních specialit v celé řadě restaurací v okolí.

Služby

V ceně je zahrnut neomezený vstup do komplexu bazénů TERME 3000 o rozloze 3000 m2, kde je k dispozici 11 venkovních a vnitřních bazénů, z nichž jeden je tzv. „černý“ s léčivou termo-minerální vodou a jeden dětský, a různé tobogány. Lehátka lze využívat zdarma (do obsazení). Součástí komplexu jsou finská a turecká sauna, solárium, dětské hřiště, restaurace a pivnice. Hotel pro své hosty organizuje různé animační a sportovní programy. Za poplatek je možné využít wellness centra Thermalium (masáže, léčivé koupele, kosmetická péče nebo sauny). V blízkosti jsou tenisové kurty a sportovní hřiště.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 24 uživatelů
8,8Skvělé
Hodnocení
8,8
Ubytování
8,5
Strava
9,3
Okolí
9
Cena
8,5
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
24.8°C
Teplota vzduchu
19°C
8,8Skvělé
Hotel Radin, Terme Radenci
Slovinsko - Slovinské lázně
7Dobré
Hotel Vita
Slovinsko - Slovinské lázně

Průvodce Slovinsko

Počasí ve Slovinsku
Počasí ve Slovinsku je rozmanité a dělí se do tří základních částí. Na severu můžete očekávat tuhé zimy a větší srážky. Východ země je spojen s celkem stabilním kontinentálním podnebím. Naopak přímořské oblasti jsou zasaženy středozemním klimatem. To znamená příjemné a teplé léto a mírnější zimy. Pa
Více informací
Měna ve Slovinsku
Z pohledu placení si ve Slovinku nemusíte dávat na nic žádný větší pozor. Myslet byste měli pouze na to, kde se chcete v zemi pohybovat. Když to bude ve velkých městech, využijte k placení ideálně platební kartu, kde docílíte výhodnějšího směnného kurzu. Pokud budete cestovat i po odlehlejších míste
Více informací
Vízum do Slovinska 2024 - jaké doklady potřebuji
Při cestě do Slovinska si s doklady nemusíte lámat hlavu. Země je totiž nedílnou součástí Evropské unie a občané ČR mohou pobývat na území země do 3 měsíců bez zvláštního povolení. Buď vycestujete s platným cestovním pasem nebo jen s občanským průkazem. Jeho platnost musí být po celou dobu pobytu na
Více informací