Last minute dovolená - Slevy až -60 %

Hotelový Komplex Las Gaviotas/Los Delfines 4*
Zobrazit volné termíny (0)

Hotelový Komplex Las Gaviotas/Los Delfines 4*

  • Hotelový Komplex Las Gaviotas/Los Delfines 4*
  • Hotelový Komplex Las Gaviotas/Los Delfines 4*
  • Hotelový Komplex Las Gaviotas/Los Delfines 4*
  • Hotelový Komplex Las Gaviotas/Los Delfines 4*

Termíny

Hodnocení
4,4
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Hotelový Komplex Las Gaviotas/Los Delfines 4*

Poloha hotelu

Rodinný hotel je na okraji letoviska La Manga, 100 m od Mar Menor a asi 150 m od moře, zátoka Calnegre je 5 minut jízdy, historická Cartagena cca 25 minut jízdy, Murcia cca 25 km a Alicante 100 km. V okolí se nachází množství obchůdků, barů a restaurací.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, výtahy, konferenční místnost, garáž, bazén, terasa na opalování i lehátka a slunečníky u bazénu, které jsou zdarma.

Ubytování

Hotel disponuje 105 pokoji, které jsou vybaveny klimatizací, koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, telefonem, SAT/TV, Wi-Fi připojením (za poplatek), trezorem (za poplatek), terasou nebo balkonem.

Stravování

Pro hosty je připravena plná penze s bufetovou snídaní, obědem i večeří, včetně nápojů (0,35 l vody a 0,2 l vína místní výroby na osobu k obědu a večeři).

Služby

V hotelu jsou pořádány občasné denní i večerní animační a zábavné programy. Letovisko je vhodné pro provozování různých sportů, jako je kit surfing, potápění, hiking, jízda na kolech, procházky po pláži.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 318 uživatelů
4,4Dobré
Hodnocení
4,4
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
23.9°C
Teplota vzduchu
23°C
8,7Skvělé
Marietta
Řecko - Zakynthos
8,7Skvělé
Hotel Poseidon
Řecko - Zakynthos

Průvodce Španělsko

Počasí ve Španělsku
Počasí ve Španělsku se různí podle toho, kde se nacházíte. Podnebí lze proto rozdělit do čtyř odlišných oblastí. Pokud máte zálusk na vnitrozemí, počítejte se studenými zimami a velice teplým létem, kdy se teploty vzduchu pohybují kolem 40 °C. Za nejteplejší oblast v letní sezóně je však považováno
Více informací
Bezpečnost ve Španělsku
Španělsko je považováno za bezpečnou zemi, řídit byste se měli pouze obecnými doporučeními. Noste s sebou jen přiměřený obnos peněz a nenechávejte cennosti v autě. Určitě se vyplatí udělat si kopii všech cestovních dokladů, kdyby došlo k jejich ztrátě. Zvýšené ostražitosti dbejte na frekventovanější
Více informací
Měna ve Španělsku
Připravit byste se měli také na to, že ve Španělsku je účtováno spropitné ve výši až 5 %. Mnohdy jej však restaurace započítávají rovnou do vašeho výsledného účtu. Pokud zvolíte bezhotovostní platbu, nedivte se tomu, že po vás mohou někteří obchodníci požadovat platný průkaz totožnosti. Někdy k tako
Více informací