Nejoblíbenější first minute 2024 destinace se slevou až 50 %

Marina Torrenova
Zobrazit volné termíny (0)

Marina Torrenova

  • Marina Torrenova
  • Marina Torrenova
  • Marina Torrenova
  • Marina Torrenova
  • Marina Torrenova
  • Marina Torrenova

Termíny

O hotelu Marina Torrenova

Poloha hotelu

Hotel, zasazený v udržované zahradě, je umístěný v mírném svahu pouhých 150 metrů od vyhledávané, téměř 500 metrů dlouhé písečné pláže. Letiště je vzdáleno asi 30 km od hotelu, centrum letoviska se nachází ve vzdálenosti 300 m, nejbližší nákupní možnosti mají hosté v dosahu 200 m od hotelu.

Vybavení hotelu

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar, snack bar, směnárna a půjčovna automobilů. Součástí hotelového vybavení je venkovní sladkovodní bazén v zahradě, dětem je určen dětský bazén, miniklub adětské hřiště.

Ubytování

Hotel poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (koupelna s vanou nebo sprchou, WC), které jsou vybaveny telefonem, klimatizací, televizorem se satelitním příjmem a bezpečnostní schránkou (za poplatek) a náleží k nim balkon.

Stravování

All Inclusive program zahrnuje snídaně, obědy a večeře podávané formou bufetu. Součástí je lehké občerstvení během dne a neomezené množství místních nealkoholických a alkoholických nápojů v době od 10:00–23:00 hod.

Služby

Hotel pro své hosty zajišťuje denní animační programy a večerní zábavné programy. Hostům je k dispozici vodní polo, stolní tenis (za depozit), volejbalové hřiště a šipky. Za poplatek se nabízí půjčovna kol, v blízkosti hotelu se nachází golfové hřiště, fitness, tenisové kurty a kulečník. Hotel umožňuje Wi-Fi internetové připojení. Lehátka a slunečníky u bazénu mohou hosté využívat bezplatně.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
14.9°C
Teplota vzduchu
13°C
8,6Skvělé
Gavimar Ariel/chico Club Resort
Španělsko - Mallorca
8,4Skvělé
Aparthotel Ola Cecilia
Španělsko - Mallorca

Průvodce Španělsko

Počasí ve Španělsku
Počasí ve Španělsku se různí podle toho, kde se nacházíte. Podnebí lze proto rozdělit do čtyř odlišných oblastí. Pokud máte zálusk na vnitrozemí, počítejte se studenými zimami a velice teplým létem, kdy se teploty vzduchu pohybují kolem 40 °C. Za nejteplejší oblast v letní sezóně je však považováno
Více informací
Bezpečnost ve Španělsku
Španělsko je považováno za bezpečnou zemi, řídit byste se měli pouze obecnými doporučeními. Noste s sebou jen přiměřený obnos peněz a nenechávejte cennosti v autě. Určitě se vyplatí udělat si kopii všech cestovních dokladů, kdyby došlo k jejich ztrátě. Zvýšené ostražitosti dbejte na frekventovanější
Více informací
Měna ve Španělsku
Připravit byste se měli také na to, že ve Španělsku je účtováno spropitné ve výši až 5 %. Mnohdy jej však restaurace započítávají rovnou do vašeho výsledného účtu. Pokud zvolíte bezhotovostní platbu, nedivte se tomu, že po vás mohou někteří obchodníci požadovat platný průkaz totožnosti. Někdy k tako
Více informací