Nejoblíbenější first minute 2024 destinace se slevou až 50 %

 • Perla
 • Perla
 • Perla
 • Perla
 • Perla
 • Perla
 • Perla
 • Perla
 • Perla
 • Perla
 • Perla

Termíny

O hotelu Perla

Poloha hotelu

Velmi oblíbený, moderní plážový resort je situován přímo na pláži známého turistického letoviska S´lllot, přímo na krásné písčité pláži. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté jen několik minut chůze od ubytování (obchůdky, restaurace, bary, tradiční trh, diskotéky, střediska vodních sportů, půjčovny automobilů a motocyklů). Mezinárodní letiště Palma de Mallorca je vzdáleno 60 km. 

Vybavení hotelu

Příjemný prázdninový resort disponuje 178 moderně zařízenými pokoji, rozmístěnými v elegantní šestipatrové budově s krásným panoramatickým výhledem na moře. Klientům je k dispozici vzdušná vstupní hala s recepcí, trezory, turistickými informacemi a lobby barem, výtah, hlavní restaurace, WiFi připojení, internetový koutek (za poplatek), herna, půjčovna jízdních kol, společenská místnost se satelitní TV, úschovna zavazadel, vnitřní vyhřívaný bazén, dětský koutek a parkoviště. 

Ubytování

Moderně zařízené, prostorné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha nebo vana, toaleta, fén), telefonem, klimatizací, satelitní TV, trezorem a balkonem s posezením (výhled na moře nebo do okolí). Hotel má několik pokojů přizpůsobených handicapovaným klientům (na vyžádání). Dětská postýlka a vysoká jídelní židlička je k dispozici na vyžádání. WiFi na pokoji je k dispozici za poplatek. Všechny pokoje jsou nekuřácké. 

Stravování

Polopenze obnáší snídaně a večeře podávané formou bohatého bufetu (nápoje u večeře jsou k dispozici za poplatek). Hotel pořádá pravidelné tématické večeře s ochutnávkou tradičních specialit. 

Služby

Zavedený resort si získává své hosty příjemnou pohostinnou atmosférou, polohou přímo u krásné pláže i vynikající kuchyní. Pořádá pravidelné tématické večeře s ochutnávkou tradičních specialit a zábavné večery s živou hudbou. Umožňuje sportovní aktivity jako např. stolní tenis, biliár, jízdy na kolech, plavání a motorizované i nemotorizované vodní sporty na pláži (za poplatek). 

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
18.1°C
Teplota vzduchu
16.2°C
8,6Skvělé
Gavimar Ariel/chico Club Resort
Španělsko - Mallorca
8,4Skvělé
Aparthotel Ola Cecilia
Španělsko - Mallorca

Průvodce Španělsko

Počasí ve Španělsku
Počasí ve Španělsku se různí podle toho, kde se nacházíte. Podnebí lze proto rozdělit do čtyř odlišných oblastí. Pokud máte zálusk na vnitrozemí, počítejte se studenými zimami a velice teplým létem, kdy se teploty vzduchu pohybují kolem 40 °C. Za nejteplejší oblast v letní sezóně je však považováno
Více informací
Bezpečnost ve Španělsku
Španělsko je považováno za bezpečnou zemi, řídit byste se měli pouze obecnými doporučeními. Noste s sebou jen přiměřený obnos peněz a nenechávejte cennosti v autě. Určitě se vyplatí udělat si kopii všech cestovních dokladů, kdyby došlo k jejich ztrátě. Zvýšené ostražitosti dbejte na frekventovanější
Více informací
Měna ve Španělsku
Připravit byste se měli také na to, že ve Španělsku je účtováno spropitné ve výši až 5 %. Mnohdy jej však restaurace započítávají rovnou do vašeho výsledného účtu. Pokud zvolíte bezhotovostní platbu, nedivte se tomu, že po vás mohou někteří obchodníci požadovat platný průkaz totožnosti. Někdy k tako
Více informací