Nejoblíbenější first minute 2024 destinace se slevou až 50 %

 • Playa Blanca
 • Playa Blanca
 • Playa Blanca
 • Playa Blanca
 • Playa Blanca
 • Playa Blanca
 • Playa Blanca
 • Playa Blanca
 • Playa Blanca
 • Playa Blanca
 • Playa Blanca
 • Playa Blanca
 • Playa Blanca

Termíny

Hodnocení
3,5
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Playa Blanca

Poloha hotelu

Hotel se nachází ve středisku S´Illot na severovýchodě ostrova. V blízkosti hotelu se nachází několik obchodů, barů a restaurací. Hotel je situován přibližně 250 m od malé písečné pláže, větší pláž Sa Coma je od hotelu vzdálena zhruba 10 minut pěší chůze.

Vybavení hotelu

Hostům se nabízí vstupní hala s recepcí, dva výtahy, hotelová restaurace a společenská místnost s televizí s příjmem satelitních kanálů. Součástí hotelového vybavení je venkovní sladkovodní bazén, terasa na slunění s lehátky a slunečníky a bar u bazénu. Dětem je určen samostatný dětský bazén.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení (koupelnu/ WC), jsou vybaveny telefonem, za poplatek je k dispozici lednička, televizor s příjmem satelitních kanálů a trezor. K pokoji náleží vlastní balkon. Možnost knihování prostornějších rodinných pokojů, které tvoří dva propojené pokoje, jeden dvoulůžkový, druhý s rozkládacím gaučem a přistýlkou. Dětskou postýlku hotel na vyžádání poskytuje zdarma.

Stravování

Hotel nabízí polopenzi, která zahrnuje snídaně a večeře formou bufetu. Za příplatek hotel umožňuje program All inclusive, který obnáší snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hotelové restauraci. Součástí jsou nealkoholické nápoje, pivo, víno k hlavním jídlům a na baru v době 10.00–22.00 hod.

Služby

Jedenkrát týdně hotel zajišťuje pro své hosty večerní vystoupení. Zdarma mohou hosté využívat minigolf a stolní tenis. Počítač s připojením na internet v prostorách recepce hotel poskytuje za poplatek.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 577 uživatelů
3,5Dobré
Hodnocení
3,5
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
14.9°C
Teplota vzduchu
13°C
4,1Dobré
Galaxia
Nejbližší termín:11. 6. 2024 - 25. 6. 2024
22 992 Kč
Španělsko - Mallorca
3,5Dobré
Hotel Leblon
Španělsko - Mallorca

Průvodce Španělsko

Počasí ve Španělsku
Počasí ve Španělsku se různí podle toho, kde se nacházíte. Podnebí lze proto rozdělit do čtyř odlišných oblastí. Pokud máte zálusk na vnitrozemí, počítejte se studenými zimami a velice teplým létem, kdy se teploty vzduchu pohybují kolem 40 °C. Za nejteplejší oblast v letní sezóně je však považováno
Více informací
Bezpečnost ve Španělsku
Španělsko je považováno za bezpečnou zemi, řídit byste se měli pouze obecnými doporučeními. Noste s sebou jen přiměřený obnos peněz a nenechávejte cennosti v autě. Určitě se vyplatí udělat si kopii všech cestovních dokladů, kdyby došlo k jejich ztrátě. Zvýšené ostražitosti dbejte na frekventovanější
Více informací
Měna ve Španělsku
Připravit byste se měli také na to, že ve Španělsku je účtováno spropitné ve výši až 5 %. Mnohdy jej však restaurace započítávají rovnou do vašeho výsledného účtu. Pokud zvolíte bezhotovostní platbu, nedivte se tomu, že po vás mohou někteří obchodníci požadovat platný průkaz totožnosti. Někdy k tako
Více informací