Mapa hotelu Hotel Amari Watergate Bangkok - Thajsko, Bangkok | cKlub.cz
Hotel Amari Watergate Bangkok
Zobrazit volné termíny (0)

Hotel Amari Watergate Bangkok

  • Hotel Amari Watergate Bangkok
  • Hotel Amari Watergate Bangkok
  • Hotel Amari Watergate Bangkok
  • Hotel Amari Watergate Bangkok
  • Hotel Amari Watergate Bangkok
  • Hotel Amari Watergate Bangkok
  • Hotel Amari Watergate Bangkok
  • Hotel Amari Watergate Bangkok

Termíny

O hotelu Hotel Amari Watergate Bangkok

Poloha hotelu

Amari Watergate se nachází v Bangkoku, vedle tržnice Pratunam, kousek od nákupního centra Central World Plaza a jen 5 km od náměstí Siam. Nabízí venkovní bazén, wellness centrum, 5 restaurací a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Hotel stojí 8 km od kongresového centra královny Sirikit, 15 km od výstaviště BITEC a 40 km od mezinárodního letiště Suvarnabhumi.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří lázně Sivara, 24 hodinová recepce, business centrum, směnárna, čistírna, možnost pronájmu limuzín, hlídání dětí, nákupní arkáda, internet (Wi-fi), fitness centrum, restaurace & bary – Grappino, Heichinrou, Henry J. Bean´s Bar & Grill, The Bakery, Thai on 4, Promende, salónek, bar u bazénu, konferenční prostory.

Ubytování

K dispozici je 569 prostorných pokojů – 186 deluxe pokojů, 285 grand deluxe pokojů, 73 executive pokojů, 25 apartmánů. Pokoje mají internet (za poplatek), DVD, rychlovarnou konvici, fén, trezor, mini bar, sat TV, rádio, klimatizaci, žehličku a žehlicí prkno.

Stravování

Amari Watergate má restauraci Amaya, jídelní galerii s řadou pokrmů. Pokojová služba vám donese arabské jídlo nebo mezinárodní speciality.

Služby

K zázemí patří dále Fit Centrum se squashovým kurtem a studiem, kde se cvičí aerobik, wellness centrum Breeze Spa, kde si můžete dopřát masáže nebo využít parní lázeň a saunu, a turistické informace, jejichž personál vám poskytne informace o okolí.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
28.2°C
Teplota vzduchu
26°C
9,4Výjimečné
Centara Koh Chang Tropicana Resort
Thajsko - Bangkok

Průvodce Thajsko

Počasí v Thajsku
Thajsko je ryze tropickou zemí, jež je příslibem větších teplot a vlhkosti. Z tohoto pohledu lze rozlišovat tři roční období, kdy se teplé počasí střídá s dešti a chladným počasím. Hlavní turistická sezóna probíhá od listopadu do března, kdy se domůžete teplot kolem 30 °C přes den a 20 °C v noci. Od
Více informací
Měna v Thajsku
Pokud budete působit dojmem bohatého turisty s tlustou peněženkou, místní obyvatelé se toho mohou snažit využít a mnohdy vám nabídnou zboží a služby dražší, než je obvyklé. Na hodně místech se také setkáte s tím, že ceny nejsou pevně dány, takže se připravte na smlouvání, které vám může ve výsledku
Více informací
Vízum do Thajska 2023 - jaké doklady potřebuji
Hlavním dokladem při cestě do Thajska je cestovní pas. Ten musíte mít platný minimálně šest měsíců poté, co vstoupíte do země. Jestliže budete v Thajsku pobývat jen do 30 dnů, pak není nutné vyřizovat žádné další vízum. Při době delší jak 30 dnů je nutné zažádat o povolení k pobytu. Vízum pro pob
Více informací