Mapa hotelu Royal Benja Hotel - Thajsko, Bangkok | cKlub.cz
Royal Benja Hotel
Zobrazit volné termíny (0)

Royal Benja Hotel

  • Royal Benja Hotel
  • Royal Benja Hotel
  • Royal Benja Hotel
  • Royal Benja Hotel
  • Royal Benja Hotel
  • Royal Benja Hotel

Termíny

Vybavení hotelu
Minibar, Bar Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Vnější bazén Klimatizace Fitness
Umístění hotelu
33 km Vzdálenost od letiště 200 m Vzdálenost od centra města Teplota vzduchu Teplota moře Doba letu z Prahy: %1 h

O hotelu Royal Benja Hotel

Poloha hotelu

Hotel Royal Benja se nachází v hlavním městě Thajska. Bangkok patří mezi světová turistická centra nejen díky svým kulturním a historickým památkám, jako je Wat Phra Kaeo (část Královského paláce, který patří mezi nejvýznamnější chrámy Thajska). Hotel se nachází asi 30 minut jízdy od letiště Suvarnabhumi. Nákupní centrum Central World Plaza je vzdálené asi 2 kilometry.

Vybavení hotelu

V hotelu se nachází recepce, která je hostům k dispozici 24 hodin denně, dále je v areálu restaurace a bar. Hosté mají k dispozici pokojovou službu, směnárnu a čistírnu. Součástí hotelu je venkovní bazén, který je možné využívat celoročně.

Ubytování

Ubytování je nabízené v příjemně zařízených a prostorných pokojích, které mají vlastní sociální zařízení, dále satelitní televizor, minibar a velké posezení. Ubytování je nabízené ve dvoulůžkových (manželská postel nebo oddělené postele) a ve třílůžkových pokojích.

Stravování

V hotelu se nachází restaurace Benjamas, která nabízí široký výběr místních specialit, ale jsou k dispozici speciality z mezinárodní kuchyně. V baru Buddy, který se také nachází v hotelu, si mohou hosté vychutnat živou hudbu.

Služby

Součástí hotelu je fitness centrum, dále mohou využít hosté saunu nebo si zahrát kulečník. V hotelu je možnost využít bezdrátové internetové připojení za poplatek. V ceně ubytování je také parkování přímo v areálu hotelu.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
28.2°C
Teplota vzduchu
26°C
9,8Výjimečné
Narai
Thajsko - Bangkok

Průvodce Thajsko

Počasí v Thajsku
Thajsko je ryze tropickou zemí, jež je příslibem větších teplot a vlhkosti. Z tohoto pohledu lze rozlišovat tři roční období, kdy se teplé počasí střídá s dešti a chladným počasím. Hlavní turistická sezóna probíhá od listopadu do března, kdy se domůžete teplot kolem 30 °C přes den a 20 °C v noci. Od
Více informací
Měna v Thajsku
Pokud budete působit dojmem bohatého turisty s tlustou peněženkou, místní obyvatelé se toho mohou snažit využít a mnohdy vám nabídnou zboží a služby dražší, než je obvyklé. Na hodně místech se také setkáte s tím, že ceny nejsou pevně dány, takže se připravte na smlouvání, které vám může ve výsledku
Více informací
Vízum do Thajska 2023 - jaké doklady potřebuji
Hlavním dokladem při cestě do Thajska je cestovní pas. Ten musíte mít platný minimálně šest měsíců poté, co vstoupíte do země. Jestliže budete v Thajsku pobývat jen do 30 dnů, pak není nutné vyřizovat žádné další vízum. Při době delší jak 30 dnů je nutné zažádat o povolení k pobytu. Vízum pro pob
Více informací