Last minute dovolená - Slevy až -60 %

Saree Samui

  • Saree Samui
  • Saree Samui
  • Saree Samui
  • Saree Samui

Termíny

Hodnocení
0
Ubytování
6
Strava
6
Okolí
7
Cena
6
Vybavení hotelu
Klimatizace Vnější bazén Minibar Golf
Umístění hotelu
0 m Vzdálenost od pláže 34 °C 30 °C 13:40 Doba letu z Prahy

O hotelu Saree Samui

Poloha hotelu

V hotelu Saree Samui se snoubí tradiční thajská a balijská výzdoba. Hotel nabízí ubytování v luxusních vilách se stereo systémy BOSE a bezplatným Wi-Fi. Z venkovního bazénu infinity je vidět na písčité břehy pláže Mae Nam. Hotel stojí stojí 20 minut chůze od nákupního centra s restauracemi na oblíbené pláži Chaweng. Mezinárodní letiště Samui je vzdáleno 10 minut jízdy autem.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří 53 prostorných vil v tradičním thajsko-balinejském stylu. Restaurace, bazén, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, kajaky, rybaření, golf, boutique, business centrum, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma, sejfy, pronájem aut, půjčovna kol.

Ubytování

Všechny vily jsou prostorné a elegantní. Najdete v nich klimatizaci a TV s plochou obrazovkou. Hosté mohou odpočívat na soukromé terase, v příjemném obývacím pokoji, nebo dokonce u soukromého bazénu, který je součástí některých vil. Napůl venkovní koupelny mají vanu a dešťovou sprchu.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost polopenze. Surya Chandra Restaurant nabízí jídla místní a mezinárodní kuchyně s možností stolování venku přímo u pláže. Nápoje si můžete vychutnat v baru Beach.

Služby

Saree Rarom Spa nabízí relaxační bylinné parní lázně, thajské masáže a ranní lekce jógy. Personál na turistických informacích vám pomůže se zajištěním výletů do mořského národního parku Angthong, na krokodýlí farmu a do akvária Samui.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
29.5°C
Teplota vzduchu
29°C
8,4Skvělé
Ibis Koh Samui
Thajsko - Koh Samui
8,2Skvělé
Bandara Resort And Spa
Thajsko - Koh Samui

Průvodce Thajsko

Počasí v Thajsku
Thajsko je ryze tropickou zemí, jež je příslibem větších teplot a vlhkosti. Z tohoto pohledu lze rozlišovat tři roční období, kdy se teplé počasí střídá s dešti a chladným počasím. Hlavní turistická sezóna probíhá od listopadu do března, kdy se domůžete teplot kolem 30 °C přes den a 20 °C v noci. Od
Více informací
Měna v Thajsku
Pokud budete působit dojmem bohatého turisty s tlustou peněženkou, místní obyvatelé se toho mohou snažit využít a mnohdy vám nabídnou zboží a služby dražší, než je obvyklé. Na hodně místech se také setkáte s tím, že ceny nejsou pevně dány, takže se připravte na smlouvání, které vám může ve výsledku
Více informací
Vízum do Thajska 2024 - jaké doklady potřebuji
Hlavním dokladem při cestě do Thajska je cestovní pas. Ten musíte mít platný minimálně šest měsíců poté, co vstoupíte do země. Jestliže budete v Thajsku pobývat jen do 30 dnů, pak není nutné vyřizovat žádné další vízum. Při době delší jak 30 dnů je nutné zažádat o povolení k pobytu. Vízum pro pob
Více informací