Mapa hotelu Thai Garden Resort - Thajsko, Pattaya | cKlub.cz
Thai Garden Resort
Zobrazit volné termíny (0)

Thai Garden Resort

  • Thai Garden Resort
  • Thai Garden Resort
  • Thai Garden Resort

Termíny

O hotelu Thai Garden Resort

Poloha hotelu

Příjemný hotelový resort, postavený v tradičním stylu je situován v klidné části známého letoviska Pattaya, asi 800 m od krásné písčité pláže. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v okolí nebo v centru města, které je pohodlně dostupné místní dopravou (10 minut jízdy - obchody, bary, restaurace, masážní salóny, diskotéky, tradiční trh, půjčovny automobilů a motocyklů, turistické atrakce). Transfer z mezinárodního letiště Bangkok trvá 2 hodiny.

Vybavení hotelu

Menší hotelový resort nabízí ubytování v hlavní budově a několika přilehlých vilkách, obklopených krásnou tropickou zahradou. Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí, trezory, turistickými informacemi a lobby barem, hlavní restaurace, WiFi připojení, obchodní arkáda, masážní salón, prádelna, krejčovství, kadeřnictví, společenská místnost se satelitní TV, úschovna zavazadel, velký venkovní bazén s dětskou částí, snack bar u bazénu, opalovací terasa (lehátka a slunečníky zdarma) a parkoviště.

Ubytování

Útulně zařízené, světlé dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha nebo vana, toaleta, fén), klimatizací, satelitní TV, telefonem, minibarem (konzumace za poplatek), trezorem a balkonem nebo terasou. Prostornější rodinné pokoje s možností až dvou přistýlek jsou k dispozici na vyžádání. WiFi připojení je k dispozici za poplatek. Hosté si mohou vyžádat ubytování v nekuřáckém pokoji.

Stravování

Snídaně podávané formou bufetu. Hosté si mohou objednat večeře podávané formou bufetu (nápoje u večeře jsou za poplatek). Hoteloví kuchaři připravují chutné pokrmy tradiční i mezinárodní kuchyně.

Služby

Zavedený hotelový resort si získává své hosty příjemnou uvolněnou atmosférou, chutnou tradiční kuchyní i příjemným relaxačním zázemím. Pořádá občasné tématické večeře s ochutnávkou místních specialit. Umožňuje sportovní aktivity jako např. stolní tenis, šipky či plavání. Pro relaxaci je určen masážní salón, kadeřnictví a velký venkovní bazén s opalovací terasou. Centrum letoviska Pattaya nabízí množství zábavy i relaxace pro každého.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
28.2°C
Teplota vzduchu
26°C
8,6Skvělé
The Green Park
Thajsko - Pattaya
8,2Skvělé
Ibis Pattaya
Thajsko - Pattaya

Průvodce Thajsko

Počasí v Thajsku
Thajsko je ryze tropickou zemí, jež je příslibem větších teplot a vlhkosti. Z tohoto pohledu lze rozlišovat tři roční období, kdy se teplé počasí střídá s dešti a chladným počasím. Hlavní turistická sezóna probíhá od listopadu do března, kdy se domůžete teplot kolem 30 °C přes den a 20 °C v noci. Od
Více informací
Měna v Thajsku
Pokud budete působit dojmem bohatého turisty s tlustou peněženkou, místní obyvatelé se toho mohou snažit využít a mnohdy vám nabídnou zboží a služby dražší, než je obvyklé. Na hodně místech se také setkáte s tím, že ceny nejsou pevně dány, takže se připravte na smlouvání, které vám může ve výsledku
Více informací
Vízum do Thajska 2023 - jaké doklady potřebuji
Hlavním dokladem při cestě do Thajska je cestovní pas. Ten musíte mít platný minimálně šest měsíců poté, co vstoupíte do země. Jestliže budete v Thajsku pobývat jen do 30 dnů, pak není nutné vyřizovat žádné další vízum. Při době delší jak 30 dnů je nutné zažádat o povolení k pobytu. Vízum pro pob
Více informací