Centara Karon Resort Phuket
Zobrazit volné termíny (0)

Centara Karon Resort Phuket

Termíny

Hodnocení
0
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
Vybavení hotelu
Klimatizace Vnější bazén Minibar, Bar Tenis Fitness Dětský bazén
Umístění hotelu
300 m Vzdálenost od pláže Teplota vzduchu Teplota moře Doba letu z Prahy: %1 h

O hotelu Centara Karon Resort Phuket

Poloha hotelu

Centara Karon Resort Phuket je vzdálený 3 minuty chůze od pláže. Resort má 4 obytné zóny, 3 venkovní bazény a 6 restaurací. K dispozici je bezplatné parkoviště. Resort Phuket je vzdálený 45 minut jízdy od mezinárodního letiště Phuket. Město Phuket se nachází 15 km od rezortu.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří recepce, restaurace, bary, bary v bazénu, fitness centrum, tenisové kurty, směnárna, prádelna a čistírna, lékař, půjčovna aut, hlídání dětí, kulečník, dětský klub, 3 bazény s odděleným dětským bazénem, vodopády a skluzavky, wifi.

Ubytování

K dispozici jsou 4 obytné zóny – terraces, lagoon, tropicale a cabanas s 316 pokoji a 19 vil, které jsou rozprostřeny po celém areálu. Pokoje jsou běžně vybaveny sociálním zařízením, vybavená terasa, klimatizace, Tv/sat, fén, trezor, mini bar a lednice.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Restaurace Lotus nabízí snídaně formou bufetu a a la carte obědy a večeře. Lehké jídlo si můžete dát v restauraci u bazénu Azure a koktejly můžete ochutnat v Mix Lounge. Občerstvení jsou k dispozici v barech Tropix, Lagoon a Terraces, které se nachází u 3 bazénů.

Služby

Dopřejte si masáž v lázních Cenvaree, nebo si zacvičte v posilovně. Lze zajistit bungy jumping a jízdy závodní motokárou. Nechybí ani tenisové kurty a dětské centrum.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 0 uživatelů
0Dobré
Hodnocení
0
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
29.8°C
Teplota vzduchu
29°C
8,1Skvělé
Andaman Cannacia
Nejbližší termín:8. 6. 2020 - 22. 6. 2020
31 614 Kč
Thajsko - Phuket
8,4Skvělé
Horizon Beach Resort & Spa Patong
Nejbližší termín:10. 6. 2020 - 26. 6. 2020
34 238 Kč
Thajsko - Phuket

Průvodce Thajsko

Počasí v Thajsku
Thajsko je ryze tropickou zemí, jež je příslibem větších teplot a vlhkosti. Z tohoto pohledu lze rozlišovat tři roční období, kdy se teplé počasí střídá s dešti a chladným počasím. Hlavní turistická sezóna probíhá od listopadu do března, kdy se domůžete teplot kolem 30 °C přes den a 20 °C v noci. Od
Více informací
Měna v Thajsku
Pokud budete působit dojmem bohatého turisty s tlustou peněženkou, místní obyvatelé se toho mohou snažit využít a mnohdy vám nabídnou zboží a služby dražší, než je obvyklé. Na hodně místech se také setkáte s tím, že ceny nejsou pevně dány, takže se připravte na smlouvání, které vám může ve výsledku
Více informací
Vízum do Thajska 2020 - jaké doklady potřebuji
Hlavním dokladem při cestě do Thajska je cestovní pas. Ten musíte mít platný minimálně šest měsíců poté, co vstoupíte do země. Jestliže budete v Thajsku pobývat jen do 30 dnů, pak není nutné vyřizovat žádné další vízum. Při době delší jak 30 dnů je nutné zažádat o povolení k pobytu. Vízum pro pob
Více informací