Last minute dovolená - Slevy až -60 %

Mom Tri's Villa Royale
Zobrazit volné termíny (0)

Mom Tri's Villa Royale

  • Mom Tri's Villa Royale
  • Mom Tri's Villa Royale
  • Mom Tri's Villa Royale
  • Mom Tri's Villa Royale
  • Mom Tri's Villa Royale
  • Mom Tri's Villa Royale
  • Mom Tri's Villa Royale
  • Mom Tri's Villa Royale
  • Mom Tri's Villa Royale
  • Mom Tri's Villa Royale

Termíny

Vybavení hotelu
Vnější bazén Fitness Bar
Umístění hotelu
32 °C 29 °C 12:00 Doba letu z Prahy

O hotelu Mom Tri's Villa Royale

Poloha hotelu

Mom Tri's Villa Royale se nachází na pláži Kata a nabízí prostorné apartmány s úžasným výhledem na Andamanské moře. Jeho 4hvězdičkové zařízení zahrnuje soukromou pláž, 3 bazény a bezplatné Wi-Fi. Hotel stojí stojí 16 km od živého města Phuket a 45 minut jízdy od tamního mezinárodního letiště.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří vyhlášená gurmánská restaurace, bar, vinný sklípek, knihovna, směnárna, prádelna a čistírna, možnost využítí PC s připojením na internet a tiskárnou. 2 sladkovodní bazény, 1 přírodní bazén se slanou vodou, lehátka a slunečníky, fitness, zapůjčení šnorchlovacích potřeb. Spa s léčebnými a regeneračními procedurami dle ceníku - masáže, čajové koupele, tělový peeling, pára atd.

Ubytování

Mom Tri's Villa Royale pokytuje ubytování v elegantních, moderně zařízených apartmá v thajském stylu a s dřevěnou podlahou. Každá vila má balkon a posezení s 32palcovou TV s plochou obrazovkou.

Stravování

Snídaně. Mom Tri’s Kitchen se může pochlubit oceněným vinným lístkem a servíruje jídla thajské a mezinárodní kuchyně. Sala Lounge nabízí lehké občerstvení, osvěžující nápoje a živou zábavu.

Služby

Hosté si mohou dopřát tradiční thajskou masáž v lázních nebo se vydat na výlet k moři a šnorchlovat. Hotel provozuje nepřetržitě otevřenou recepci, kde si můžete zajistit pronájem auta. Parkovat lze u hotelu zdarma.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
29.8°C
Teplota vzduchu
29°C
9,1Výjimečné
Le Coral Hideaway
Thajsko - Phuket

Průvodce Thajsko

Počasí v Thajsku
Thajsko je ryze tropickou zemí, jež je příslibem větších teplot a vlhkosti. Z tohoto pohledu lze rozlišovat tři roční období, kdy se teplé počasí střídá s dešti a chladným počasím. Hlavní turistická sezóna probíhá od listopadu do března, kdy se domůžete teplot kolem 30 °C přes den a 20 °C v noci. Od
Více informací
Měna v Thajsku
Pokud budete působit dojmem bohatého turisty s tlustou peněženkou, místní obyvatelé se toho mohou snažit využít a mnohdy vám nabídnou zboží a služby dražší, než je obvyklé. Na hodně místech se také setkáte s tím, že ceny nejsou pevně dány, takže se připravte na smlouvání, které vám může ve výsledku
Více informací
Vízum do Thajska 2024 - jaké doklady potřebuji
Hlavním dokladem při cestě do Thajska je cestovní pas. Ten musíte mít platný minimálně šest měsíců poté, co vstoupíte do země. Jestliže budete v Thajsku pobývat jen do 30 dnů, pak není nutné vyřizovat žádné další vízum. Při době delší jak 30 dnů je nutné zažádat o povolení k pobytu. Vízum pro pob
Více informací