Last minute dovolená - Slevy až -60 %

Patong Lodge Hotel
Zobrazit volné termíny (0)

Patong Lodge Hotel

  • Patong Lodge Hotel
  • Patong Lodge Hotel
  • Patong Lodge Hotel
  • Patong Lodge Hotel

Termíny

Hodnocení
0
Ubytování
8,5
Strava
8
Okolí
2
Cena
7
Vybavení hotelu
Klimatizace Vnější bazén Minibar, Bar
Umístění hotelu
600 m Vzdálenost od pláže 32 °C 30 °C 12:00 Doba letu z Prahy

O hotelu Patong Lodge Hotel

Poloha hotelu

Romantický hotelový resort je situován ve svahu, nad mořem, v severní části známého živého letoviska Patong. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté jen 15 minut chůze od ubytování (restaurace, bary, diskotéky, masážní salóny, obchody, vodní sporty na pláži, turistické atrakce, půjčovny automobilů a motocyklů). Transfer z mezinárodního letiště Phuket trvá 45 minut.

Vybavení hotelu

Oblíbený, živý hotelový resort disponuje 132 pokoji, rozmístěnými v několika patrových budovách, obklopených krásnou tropickou zahradou. Klientům je k dispozici vzdušná vstupní hala s recepcí, trezory (za poplatek), turistickými informacemi a lobby barem, hlavní restaurace, stylová a la carte restaurace (tradiční i mezinárodní kuchyně), internetový koutek (za poplatek), WiFi připojení (v lobby zdarma), masážní salón, půjčovna automobilů, úschovna zavazadel, společenská místnost se satelitní TV, konferenční místnost (moderní vybavení), venkovní bazén s dětskou částí, snack bar u bazénu, opalovací terasa (lehátka a slunečníky zdarma) a parkoviště. Resort není vhodný pro osoby s pohybovými obtížemi (přístup k hotelu je po schodech do kopce).

Ubytování

Vkusně zařízené, prostorné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, toaleta, fén-za poplatek), telefonem, stropním ventilátorem, klimatizací, satelitní TV, minibarem (konzumace za poplatek), trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Dětská postýlka a vysoká jídelní židlička je k dispozici na vyžádání (zdarma). WiFi na pokoji je k dispozici za poplatek.

Stravování

Snídaně podávané formou bufetu (lokální potraviny). Hosté si mohou objednat servírované večeře (nápoje za poplatek) nebo využít služeb některé z mnoha stylových restaurací či snack barů v centru letoviska.

Služby

Příjemný prázdninový hotel si získává své hosty příjemnou pohostinnou atmosférou, chutnou kuchyní i polohou s krásným výhledem na pobřeží. Pořádá pravidelné tématické večeře s ukázkami přípravy tradičních pokrmů. Pro relaxaci je určen masážní salón s nabídkou tradičních thajských masáží a venkovní bazén s opalovací terasou. Centrum letoviska Patong nabízí mnoho možností kulturního i sportovního vyžití.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
29.5°C
Teplota vzduchu
29°C
7,7Dobré
Patong Lodge Hotel
Thajsko - Phuket
7,6Dobré
Kalim Resort
Thajsko - Phuket

Průvodce Thajsko

Počasí v Thajsku
Thajsko je ryze tropickou zemí, jež je příslibem větších teplot a vlhkosti. Z tohoto pohledu lze rozlišovat tři roční období, kdy se teplé počasí střídá s dešti a chladným počasím. Hlavní turistická sezóna probíhá od listopadu do března, kdy se domůžete teplot kolem 30 °C přes den a 20 °C v noci. Od
Více informací
Měna v Thajsku
Pokud budete působit dojmem bohatého turisty s tlustou peněženkou, místní obyvatelé se toho mohou snažit využít a mnohdy vám nabídnou zboží a služby dražší, než je obvyklé. Na hodně místech se také setkáte s tím, že ceny nejsou pevně dány, takže se připravte na smlouvání, které vám může ve výsledku
Více informací
Vízum do Thajska 2024 - jaké doklady potřebuji
Hlavním dokladem při cestě do Thajska je cestovní pas. Ten musíte mít platný minimálně šest měsíců poté, co vstoupíte do země. Jestliže budete v Thajsku pobývat jen do 30 dnů, pak není nutné vyřizovat žádné další vízum. Při době delší jak 30 dnů je nutné zažádat o povolení k pobytu. Vízum pro pob
Více informací