Oasis Marine - Tunisko, Djerba | cKlub.cz

Oasis Marine

 • Oasis Marine
 • Oasis Marine
 • Oasis Marine
 • Oasis Marine
 • Oasis Marine
 • Oasis Marine
 • Oasis Marine
 • Oasis Marine
 • Oasis Marine
 • Oasis Marine
 • Oasis Marine
 • Oasis Marine
 • Oasis Marine
 • Oasis Marine
 • Oasis Marine
 • Oasis Marine

Termíny

Hodnocení
4,1
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Oasis Marine

Poloha hotelu

Rozsáhlý hotelový komplex je situován uprostřed krásné 10 hektarové palmové zahrady, přímo u privátní písčité pláže s tyrkysovým mořem na začátku turistické zóny Zarzis. Hlavní město Houmt Souk je vzdáleno 15 km (pohodlně dostupné místní dopravou nebo levným a spolehlivým taxi) a mezinárodní letiště Djerba 60 km. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v bezprostřední blízkosti hotelu (restaurace, tradiční trh, vodní sporty na pláži, kavárny).

Vybavení hotelu

Příjemný hotelový komplex disponuje 329 pokoji rozmístěnými v hlavní budově a bungalovech. Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí a prostorným lobby (trezor na recepci za poplatek), směnárna, půjčovna automobilů, panoramatická hlavní restaurace, pizzerie, restaurace s obsluhou, lobby bar, snack bar, bar u bazénu, maurská kavárna, obchodní arkáda, diskotéka, dětské hřiště, miniklub, konferenční místnost (80 lidí), venkovní bazén (lehátka a slunečníky zdarma), vnitřní bazén s jacuzzi, balneoterapeutické centrum, WiFi připojení zdarma (bar a recepce) a sportoviště.

Ubytování

Vzdušné, moderně zařízené pokoje s možností až dvou přistýlek jsou vybaveny sociálním zařízením (vana nebo sprcha, toaleta, vysoušeč vlasů), klimatizací, telefonem, satelitní TV, ledničkou (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Dětská postýlka a vysoká jídelní židlička je k dispozici na vyžádání zdarma.

Stravování

All inclusive stravování od 10:00 do 24:00 lze čerpat ve vybraných prostorách hotelu a obnáší plnou penzi podávanou formou bohatého bufetu, během dne lehké občerstvení (pečivo, zákusky, káva, čaj), neomezené množství rozlévaných alkoholických (pivo, víno, vodka, rum, whisky, míchané nápoje) a nealkoholických nápojů místní výroby. Pro děti je k dispozici dětský bufet. Hotel pořádá pravidelné tématické večeře.

Služby

Hotel si získává své klienty polohou v krásné rozlehlé zahradě přímo u krásné pláže a širokou nabídkou služeb i jejich dobrou kvalitou. Zajišťuje pravidelné bohaté animační programy pro děti (kvízy, soutěže, karaoke, kreativní dílny, minidisco, miniklub, brouzdaliště) i dospělé a zábavné večerní show. Umožňuje celou řadu sportovních aktivit jako např. minigolf, stolní tenis, lukostřelbu, petanque, šipky, cvičení ve fitness, plážový volejbal, basketbal, vodní pólo a za poplatek tenis (4 kurty), kulečník, jízdy na koni a motorizované vodní sporty na pláži. Pro relaxaci jsou určeny služby balneoterapeutického centra za poplatek (masáže, hammam, kosmetické ošetření, tělové zábaly, terapie mořskou vodou).

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 52 uživatelů
4,1Dobré
Hodnocení
4,1
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
17.9°C
Teplota vzduchu
12.8°C
2,5Dobré
Djerba Holiday Club
Nejbližší termín:21. 6. 2024 - 5. 7. 2024
16 049 Kč
Tunisko - Djerba
4,3Dobré
Telemaque
Tunisko - Djerba

Průvodce Tunisko

Počasí v Tunisku
S přihlédnutím k subtropickému podnebnému pásmu je Tunisko ideálním místem na dovolenou. Jisti si můžete být tím, že počasí vám takovou cestu rozhodně nezkazí. Ideální turistická sezóna začíná květnem a končí říjnem. V tomto období dosahují teploty výše až 35 °C. Ve vnitrozemí lze narazit na teploty
Více informací
Měna v Tunisku
Připravte se určitě na to, že v zemi je velice rozšířené smlouvání, které do jisté míry už patří k národním tradicím. Pokud byste se „handrkování“ o cenu nechtěli účastnit, mnohdy je to vnímáno, jako urážka. Pozor si dejte na bakšiš, což je vlastně nám známé „zpropitné“. Ten je vyžadován v podstatě
Více informací
Vízum v Tunisku 2023 - jaké doklady potřebuji
Výčet dokladů potřebných při cestě do Tuniska se odvíjí od toho, zda vyrážíte s cestovní kanceláří nebo bez ní. Při dovolené s cestovní kanceláří si pohlídejte pouze platnost cestovního pasu alespoň tři měsíce od konce pobytu v zemi. Žádné vízum potřebovat nebudete. Pakliže cestujete na vlastní pěst
Více informací