Recenze a hodnocení hotelu Palmyra Golden Beach - Tunisko, Monastir | cKlub.cz

Palmyra Golden Beach

  • Palmyra Golden Beach
  • Palmyra Golden Beach
  • Palmyra Golden Beach
  • Palmyra Golden Beach
  • Palmyra Golden Beach

Termíny

invia logo
-24 % 10. 6. 2023 - 21. 6. 2023
12 dní
10 672 Kč -24 %
invia logo
24. 6. 2023 - 28. 6. 2023
5 dní
12 025 Kč
invia logo
1. 7. 2023 - 15. 7. 2023
15 dní
25 373 Kč
Hodnocení
3,3
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Palmyra Golden Beach

Poloha hotelu

Hotel je situován v bezprostřední blízkosti písečné pláže s pozvolným vstupem do moře a přibližně 6 km od centra Monastiru. Letiště v Monastiru je vzdáleno asi 2 km. Město Sousse je vzdáleno asi 16 km.

Vybavení hotelu

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, prosklený výtah, směnárna, hotelová restaurace, bary a obchody. Součástí hotelového vybavení je venkovní bazén s lehátky a slunečníky, dětem je určeno dětské hřiště.

Ubytování

Hotel poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností až dvou přistýlek a s vlastním sociálním zařízením (koupelna, WC), které jsou vybaveny TV/SAT, telefonem, klimatizací a minibarem (na vyžádání za příplatek). Dětská postýlka je k dispozici zdarma.

Stravování

All inclusive program zahrnuje snídaně, obědy a večeře podávané formou bufetu. Součástí je lehký snack, polévka, káva a čaj během dne a alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (od 10:00-24:00).

Služby

Hotel pořádá pravidelné animační programy a diskotéky. Internetové připojení v prostorách recepce je k dispozici bezplatně. Hosté mohou využít minigolf, volejbal, tenis (osvětlení za poplatek), billard, petanque ping pong, aquaerobic, saunu nebo masáže (některé z uvedených aktivit se poskytují za poplatek). Nedaleko hotelu se nachází dvě golfová hřiště. Lehátka a slunečníky u bazénu mohou hosté využívat zdarma.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 95 uživatelů
3,3Dobré
Hodnocení
3,3
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
22.4°C
Teplota vzduchu
22.8°C
3,45Dobré
My Hotel Garden Beach
Tunisko - Monastir
4Dobré
Liberty Resort
Tunisko - Monastir

Průvodce Tunisko

Počasí v Tunisku
S přihlédnutím k subtropickému podnebnému pásmu je Tunisko ideálním místem na dovolenou. Jisti si můžete být tím, že počasí vám takovou cestu rozhodně nezkazí. Ideální turistická sezóna začíná květnem a končí říjnem. V tomto období dosahují teploty výše až 35 °C. Ve vnitrozemí lze narazit na teploty
Více informací
Měna v Tunisku
Připravte se určitě na to, že v zemi je velice rozšířené smlouvání, které do jisté míry už patří k národním tradicím. Pokud byste se „handrkování“ o cenu nechtěli účastnit, mnohdy je to vnímáno, jako urážka. Pozor si dejte na bakšiš, což je vlastně nám známé „zpropitné“. Ten je vyžadován v podstatě
Více informací
Vízum v Tunisku 2023 - jaké doklady potřebuji
Výčet dokladů potřebných při cestě do Tuniska se odvíjí od toho, zda vyrážíte s cestovní kanceláří nebo bez ní. Při dovolené s cestovní kanceláří si pohlídejte pouze platnost cestovního pasu alespoň tři měsíce od konce pobytu v zemi. Žádné vízum potřebovat nebudete. Pakliže cestujete na vlastní pěst
Více informací