Hotel Khayam Garden Beach & Spa
Zobrazit volné termíny (0)

Hotel Khayam Garden Beach & Spa

Termíny

Hodnocení
7,1
Ubytování
6,9
Strava
7,1
Okolí
7,3
Cena
8
Vybavení hotelu
Umístění hotelu
Teplota moře Teplota vzduchu 0 m Vzdálenost od pláže Doba letu z Prahy: %1 h

O hotelu Hotel Khayam Garden Beach & Spa

Poloha hotelu

Hotelový komplex se nachází v tuniském městě Nabeul, které je hlavním městem regionu Cap Bon. Samotné centrum města je vzdálené od hotelu asi jeden kilometr. Další zajímavé tuniské město Hammamet je vzdálené asi 12 kilometrů. Mezinárodní letiště leží asi 2 hodiny jízdy od hotelu.

Vybavení hotelu

Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, která je hostům k dispozici 24 hodin denně. Hosté mají možnost využít pět restaurací a několik barů. V areálu se nachází dva venkovní bazény, u kterých mají hosté k dispozici lehátka a slunečníky zdarma. Rodiny s dětmi uvítají dva dětské bazény a miniklub.

Ubytování

Ubytování je nabízené v komfortně zařízených pokojích, na kterých je vlastní sociální zařízení, klimatizace, televizor a vysoušeč vlasů. Součástí každého pokoje je terasa nebo balkon, kde si mohou hosté vychutnat příjemný výhled do okolí (pokoje s výhledem na moře jsou zpoplatněny).

Stravování

Program ALL INCLUSIVE zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Dále je během dne připravováno lehké občerstvení. V časovém rozmezí, které určuje hotelu, jsou rozlévány nealkoholické a místní alkoholické nápoje.

Služby

V hotelu jsou pravidelně pořádány animační programy a hosté mohou využít pestrou nabídku sportovních aktivit - mohou si zahrát tenis, minigolf, navštívit hodinu aerobiku nebo navštívit fitness. Připojení WiFi je k dispozici za poplatek.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 31 uživatelů
7,1Dobré
Hodnocení
7,1
Ubytování
6,9
Strava
7,1
Okolí
7,3
Cena
8
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
22.4°C
Teplota vzduchu
22.8°C

Průvodce Tunisko

Počasí v Tunisku
S přihlédnutím k subtropickému podnebnému pásmu je Tunisko ideálním místem na dovolenou. Jisti si můžete být tím, že počasí vám takovou cestu rozhodně nezkazí. Ideální turistická sezóna začíná květnem a končí říjnem. V tomto období dosahují teploty výše až 35 °C. Ve vnitrozemí lze narazit na teploty
Více informací
Měna v Tunisku
Připravte se určitě na to, že v zemi je velice rozšířené smlouvání, které do jisté míry už patří k národním tradicím. Pokud byste se „handrkování“ o cenu nechtěli účastnit, mnohdy je to vnímáno, jako urážka. Pozor si dejte na bakšiš, což je vlastně nám známé „zpropitné“. Ten je vyžadován v podstatě
Více informací
Vízum v Tunisku 2020 - jaké doklady potřebuji
Výčet dokladů potřebných při cestě do Tuniska se odvíjí od toho, zda vyrážíte s cestovní kanceláří nebo bez ní. Při dovolené s cestovní kanceláří si pohlídejte pouze platnost cestovního pasu alespoň tři měsíce od konce pobytu v zemi. Žádné vízum potřebovat nebudete. Pakliže cestujete na vlastní pěst
Více informací