Eden Star

Termíny

Hodnocení
4,05
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Eden Star

Poloha hotelu

Hotel je situován v bezprostřední blízkosti dlouhé písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Centrum města Zarzis je vzdáleno asi 10 km. Letiště se nachází ve vzdálenosti asi 50 km. Turistická oblast Djerby je vzdálena 20 km od hotelu. Dopravu do centra Zarzisu nebo na Djerbu zajišťují taxi nebo sběrné taxi (louage). Nejbližší nákupní možnosti mají hosté v dosahu asi 200 m od hotelu.

Vybavení hotelu

Hotel sestává z hlavní budovy a dvou křídel směřujících k pláži (třípatrové budovy s výtahy). Hostům je k dispozici recepce se směnárnou, internetový koutek s možností WiFi připojení, minimarket, konferenční sál, hlavní restaurace, hlavní bar, restaurace a la carte, maurská kavárna, snack bar/barbecue a pizzerie, bar u bazénu a snack bar u pláže. Součástí hotelového vybavení je thalasso centrum, salon krásy a kadeřnictví, venkovní bazén pro dospělé a vnitřní bazén s mořskou vodou. Dětem je určen dětský bazén a miniklub.

Ubytování

Hotel poskytuje ubytování celkem v 258 pokojích. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a s vlastním sociálním zařízením (koupelna, WC, vysoušeč vlasů). Pokoje jsou vybaveny klimatizací, telefonem, SAT/TV a mají balkon nebo terasu. K dispozici jsou také prostorné rodinné propojené pokoje pro 4 osoby nebo rodiny s dětmi (nelze uplatnit speciální dětskou cenu). Pokoje s výhledem na moře jsou k dispozici za příplatek.

Stravování

All inclusive program zahrnuje snídaně, obědy a večeře podávané formou bufetu. Součástí je voda, víno a soda během oběda a večeře, lehké občerstvení během dne (od 11.30–15.30 hod.), odpolední káva/čaj a zákusek a neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů v hlavním baru 09.00–24.00 hod., v baru u bazénu 10.00–17.00 hod., turecká káva, mátový čaj a jiné nápoje v maurské kavárně 14.00–23.00 hod., konzumace nápojů v disko baru do 23.00 hod.

Služby

Hotel pro své hosty pořádá denní i večerní animační programy (aerobik, vodní pólo, aqua gymnastika, večerní kabarety a show). K dispozici jsou tenisové kurty. Za poplatek se nabízí turecké lázně a služby thalasso centra. Hotel umožňuje připojení k internetu (za poplatek). Lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži lze využívat bezplatně, plážové osušky lze zapůjčit oproti vratné záloze.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 139 uživatelů
4,05Dobré
Hodnocení
4,05
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
23.3°C
Teplota vzduchu
22.2°C
4,4Dobré
Odyssee Resort Thalasso & Spa
Tunisko - Zarzis
4,1Dobré
Zephir Hotel & Spa
Nejbližší termín:22. 10. 2021 - 29. 10. 2021
12 890 Kč
Tunisko - Zarzis

Průvodce Tunisko

Počasí v Tunisku
S přihlédnutím k subtropickému podnebnému pásmu je Tunisko ideálním místem na dovolenou. Jisti si můžete být tím, že počasí vám takovou cestu rozhodně nezkazí. Ideální turistická sezóna začíná květnem a končí říjnem. V tomto období dosahují teploty výše až 35 °C. Ve vnitrozemí lze narazit na teploty
Více informací
Měna v Tunisku
Připravte se určitě na to, že v zemi je velice rozšířené smlouvání, které do jisté míry už patří k národním tradicím. Pokud byste se „handrkování“ o cenu nechtěli účastnit, mnohdy je to vnímáno, jako urážka. Pozor si dejte na bakšiš, což je vlastně nám známé „zpropitné“. Ten je vyžadován v podstatě
Více informací
Vízum v Tunisku 2021 - jaké doklady potřebuji
Výčet dokladů potřebných při cestě do Tuniska se odvíjí od toho, zda vyrážíte s cestovní kanceláří nebo bez ní. Při dovolené s cestovní kanceláří si pohlídejte pouze platnost cestovního pasu alespoň tři měsíce od konce pobytu v zemi. Žádné vízum potřebovat nebudete. Pakliže cestujete na vlastní pěst
Více informací