Odyssee Resort Thalasso & Spa - Tunisko, Zarzis | cKlub.cz
Odyssee Resort Thalasso & Spa
Zobrazit volné termíny (0)

Odyssee Resort Thalasso & Spa

Termíny

Hodnocení
4,4
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Odyssee Resort Thalasso & Spa

Poloha hotelu

Jeden z nejkrásnějších a nejoriginálnějších hotelů v celém Tunisku leží přímo na privátní písčité pláži v exotickém Zarzisu. Od centra městečka Zarzis je vzdálen 10 km, od letiště Djerba 60 km. V blízkosti hotelu se nachází menší turistické centrum s obchody a kavárnami.

Vybavení hotelu

Originální hotel jehož koncepce je inspirována troglodytními obydlími v Matmatě disponuje 347 pokoji a klientům je k dispozici recepce se směnárnou (24 hodinový provoz) a WiFi připojením, internetový koutek, výtah, hlavní bar, restaurace a la carte, stylová maurská kavárna, butik, obchod se suvenýry, bižuterií, pizzerie, bar u bazénu, barbecue bar u pláže, piano bar, venkovní amfiteátr, beduínský stan, dětský mini klub, v jeskynním suterénu je hlavní restaurace, thalasso centrum, stylová diskotéka, velký atypický centrální bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, venkovní termální bazén, půjčovna automobilů sportoviště, kongresové a konferenční prostory a bankomat.

Ubytování

Vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou se samostatnou toaletou, individuální klimatizací, IDD telefonem, satelitní TV, trezorem, vysoušečem vlasů, ledničkou a balkonem nebo terasou. Pokoje s výhledem na moře jsou k dispozici na vyžádání. Dětská postýlka a vysoká jídelní židlička na vyžádání zdarma.

Stravování

All inclusive stravování zahrnuje plnou penzi formou bufetu v místech a časech určených hotelem, lehkou svačinu během dne (pizza, palačinky, zmrzlina), pozdní večeře a neomezené množství rozlévaných alkoholických (pivo, víno, whisky, vodka, rum, míchané nápoje) i nealkoholických nápojů místní výroby.

Služby

Luxusní hotel si získává své klienty polohou přímo u krásné pláže a rozsahem nabízených služeb a jejich skvělou kvalitou. Zajišťuje pravidelné animační programy pro děti (minidisko, hřiště, mini klub, kvízy, soutěže, karaoke) i dospělé a večerní zábavné show (tuniský a beduínský večer s folklorem). Umožňuje celou řadu sportovních aktivit jako např. tenis, stolní tenis, fitness centrum, lukostřelba, biliard, fitness, minigolf, aerobik, petanque, karetní hry, jízdy na koních, plážové a motorizované vodní sporty (za poplatek). Pro relaxaci je určeno moderně vybavené thalasso centrum (masáže, kosmetické ošetření, tělové zábaly ap.). Pro děti je k dispozici miniklub, hřiště, bazén s brouzdalištěm a mini disco.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 51 uživatelů
4,4Dobré
Hodnocení
4,4
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
25°C
Teplota vzduchu
26.1°C
4,05Dobré
Eden Star
Tunisko - Zarzis
4,1Dobré
Zephir Hotel & Spa
Tunisko - Zarzis

Průvodce Tunisko

Počasí v Tunisku
S přihlédnutím k subtropickému podnebnému pásmu je Tunisko ideálním místem na dovolenou. Jisti si můžete být tím, že počasí vám takovou cestu rozhodně nezkazí. Ideální turistická sezóna začíná květnem a končí říjnem. V tomto období dosahují teploty výše až 35 °C. Ve vnitrozemí lze narazit na teploty
Více informací
Měna v Tunisku
Připravte se určitě na to, že v zemi je velice rozšířené smlouvání, které do jisté míry už patří k národním tradicím. Pokud byste se „handrkování“ o cenu nechtěli účastnit, mnohdy je to vnímáno, jako urážka. Pozor si dejte na bakšiš, což je vlastně nám známé „zpropitné“. Ten je vyžadován v podstatě
Více informací
Vízum v Tunisku 2022 - jaké doklady potřebuji
Výčet dokladů potřebných při cestě do Tuniska se odvíjí od toho, zda vyrážíte s cestovní kanceláří nebo bez ní. Při dovolené s cestovní kanceláří si pohlídejte pouze platnost cestovního pasu alespoň tři měsíce od konce pobytu v zemi. Žádné vízum potřebovat nebudete. Pakliže cestujete na vlastní pěst
Více informací