Nejoblíbenější first minute 2024 destinace se slevou až 50 %

Asie

Bezpečnost v Singapuru

Zadejte termín a délku pobytu
Počet dní
1 - 7 dní
Datum odletu a příletu

Je Singapur bezpečný?

Singapur je bezpečným státem, který svou minimální kriminalitou předčí dokonce i mnohé evropské státy. V této zemi se nemusíte obávat jakéhokoliv násilí a častých krádeží. To by však nemělo mít vliv na vaši ostražitost, protože všude se najdou výjimky. Proto si dobře hlídejte své osobní věci, které nikde nebudete nechávat bez dozoru. Singapur je natolik bezpečný, že se nemusíte obávat ani nočních procházek.

Přírodní katastrofy

Singapur díky svému umístění a tamnímu klimatu není spojen s žádnými přírodními katastrofami. Při poznávání tohoto státu se nemusíte čehokoliv obávat.

Na co si dát v Singapuru pozor?

Singapur je maximálně otevřenou zemí vůči všem turistům světa. Jediné, co od nich chce na oplátku je dodržování několika zásad. Tamní občané si hodně potrpí na pořádek a čistotu, takže neodhazujte jakékoliv odpadky na zem. Nevhodné je také žvýkání žvýkačky, chození na přechodu na červenou, a dokonce i pojídání jídla v městské hromadné dopravě. Těmto věcem se jednoduše vyhněte, jinak okusíte nemilou náturu místních a možná vyfasujete i nepříjemnou pokutu.

Postoj k alkoholu

S nákupem a konzumací alkoholu byste v Singapuru neměli mít žádné problémy. Ať už se rozhodnete pro místní obchody, bary či restaurace. Dostupný je tamní i dovozový alkohol.

Důležité kontakty

Honorární konzulát Singapur

1 Temasek Avenue

#41- 00 Millenia Tower

039192 Singapore

Tel.: +65-6434-9825

Email: singapore@honorary.mzv.cz

Oblíbené hotely: Singapur

    Nenalezeny žádné záznamy.