Nejoblíbenější first minute 2024 destinace se slevou až 50 %

Nejlevnější dovolená Fidži Viti Levu 2024

Nejlevnější dovolená Fidži Viti Levu 2024

Omlouváme se, ale pro tento filtr nemáme žádné zájezdy. Zde jsou alternativní nabídky.
Žádný výsledek

Dovolená Viti Levu: na co se připravit

Rychlé informace
Hlavní město Suva
Úřední jazyk angličtina
Rozloha 18 274 km²
Oficiální měna fidžijský dolar
Hlavní náboženství křesťanství
Časové pásmo UTC+12
Podnebné pásmo tropické
Létá přímá linka z Prahy? ano
Počasí na Fidži
Počasí na Fidži
Fidži leží v tropickém pásmu, takže ať už ostrovy navštívíte v jakémkoliv ročním období, vždy si budete dopřávat teplého podnebí. Celoroční průměrné teploty se pohybují kolem 26 °C. Ty nejteplejší měsíce pak s přehledem překračují 30 °C. To se stává hlavně v lednu a v červenci. Jestliže se chcete př
Více informací
Vízum na Fidži 2024 - jaké doklady potřebuji
Vízum na Fidži 2024 - jaké doklady potřebuji
Abyste mohli přicestovat na Fidži, potřebujete mít cestovní pas. V jeho případě je kontrolována hlavně platnost, která by měla být ještě tři měsíce poté, kdy chcete opustit zemi. Speciální cestovní pas musí mít také děti mladší patnácti let. Turistické vízum na Fidži Jestliže na Fidži letíte z
Více informací
Očkování na Fidži
Očkování na Fidži
S očkováním na Fidži si nemusíte lámat příliš hlavu. Minimálně s tím povinným, které ve své podstatě neexistuje a není zapotřebí. Pokud byste chtěli dodržet odpovídající prevenci, vsaďte na očkování doporučená, mezi něž se řadí žloutenka typu A, žloutenka typu B, břišní tyfus a tetanus. Zdravotní
Více informací

Dovolená na Viti Levu

Když exotika, tak pořádná. To dokazuje zájezd na Viti Levu, na jeden z největších ostrovů Fidži. Zde se vám nabízí spousta možností poznávání a přímořské relaxace. Vyrazit můžete do města Suva, Nausori, Ba nebo Sigatoka. Přemíra pláží, dokonalá mořská hladina a bohatý podmořský svět. Tohle všechno vám zprostředkuje dovolená na Viti Levu. Spojení písečných pláží s přírodou ve vnitrozemí utváří velice zajímavý a poutavý celek.

Zapomínat nesmíte ani na pestré ubytování na Viti Levu. Někdo dá přednost stylovým chatrčím u pláží, jiný se spolehne na moderní ubytovací komplexy. V každém případě vám nebude chybět polopenze, plná penze i all inclusive servis. Vydejte se za nevšedními zážitky do tropického ráje, kde naleznete vše. Nejlevnější dovolená na Viti Levu je nyní nabízena za skvělé ceny, tak toho využijte.


Často kladené otázky


Dá se platit dolarem?
Ano, na vybraných místech zaplatíte americkými dolary. Při platbách v odlehlejších oblastech a na menších ostrovech si však tuto měnu směňte na fidžijský dolar.
Dá se platit eurem?
Velice omezeně a pouze na některých turisty vyhledávaných místech. Proto si eura raději směňte za fidžijský dolar.
Dá se domluvit anglicky?
Ano, angličtina je oficiálním jazykem na Fidži, takže se s ní domluvíte úplně všude.
Jaké jsou zde možnosti vnitrostátní dopravy?
Pokud patříte k turistům s omezeným rozpočtem, využívejte při cestování po Fidži autobusové dopravy. Ta je totiž nejlevnější. Připravit se však musíte na to, že ne vždy se vám dostane odpovídající komfortu a pohodlí. Když si připlatíte, máte možnost vypůjčit si auto a být tak svými vlastními pány. Pozor si však dejte na to, že na Fidži se jezdí zásadně vlevo. Mezi ostrovy funguje spolehlivá lodní doprava, která je sice trochu časově náročnější, na druhou stranu je ekonomická. Nebo si můžete připlatit za vnitrostátní lety.
Jaká je dostupnost internetu na Fidži?
Dostupnost internetu na Fidži lze označit za dobrou. A to jak z pohledu kvality připojení, tak přístupnosti. Internet vám bude k dispozici v hotelích, restauracích, ale i v kavárnách. Pokud nechcete využívat dražších roamingových služeb, při cestkách mezi ostrovy investujte do datového balíčku místního operátora.
Jaká je průměrná délka letu z letiště Václava Havla?
Délka letu na Fidži se pohybuje kolem 10 hodin čistého času.