Dovolená Německo Braniborsko - zájezdy all inclusive 2023 | cKlub.cz

Nejlevnější dovolená Německo Braniborsko 2023

Nejlevnější dovolená Německo Braniborsko 2023

od 2 380 Kč
Německo - Braniborsko
30. 1. 2023 - 1. 2. 2023 (3 dny)
Snídaně
od 2 380 Kč
30. 1. 2023 - 3. 2. 2023 (5 dní)
Snídaně
od 4 760 Kč
30. 1. 2023 - 5. 2. 2023 (7 dní)
Snídaně
od 7 140 Kč
Zobrazit další termíny (283)

Průvodce Německo

Rychlé informace
Hlavní město Berlín
Úřední jazyk němčina
Rozloha 357 386 km²
Oficiální měna euro
Hlavní náboženství křesťanství
Časové pásmo UTC+1
Podnebné pásmo mírné
Létá přímá linka z Prahy? ano
Počasí v Německu
Německo spadá do mírného klimatického pásu a jeho podnebí je ovlivňováno Golfským proudem. V průběhu celého roku tak v Německu panují příznivé teploty, které přímo vybízejí k návštěvě v libovolném období. V létě se teploty pohybují přibližně okolo 25 °C. Zimy bývají mírné, i když je pravda, že teplo
Více informací
Vízum do Německa 2023 - jaké doklady potřebuji
Obyvatelé České republiky mohou do Německa jednoduše cestovat pouze s občanským průkazem. Nepotřebují žádné speciální vízum a dokonce ani pas. Cestování do Německa se tak stává mnohem pohodlnějším a nízké požadavky na vstup umožňují snáze naplánovat spontánní výlet.
Více informací
Očkování do Německa
Vzhledem k blízkosti Německa k České republice nepotřebujete při cestě žádné speciální očkování. Pokud chcete mít stoprocentní jistotu, že vás na dovolené neskolí žádná nemoc, zajděte si před odjezdem k lékaři na preventivní prohlídku. Popřípadě doktora požádejte o základní doporučená očkování, jako
Více informací

Dovolená v Braniborsku

Vydejte se do oblíbené části Německa. Nejlevnější dovolená v Braniborsku vám dá poznat poměrně blízké oblasti k České republice. Vyrazit můžete do několik navštěvovaných zemských okresů, kde na vás čekají významná města plná historických památek, ale také přírodní oblasti plné klidu a čisté krajiny. Zájezd do Braniborska může být o spojení poznávání nových míst s příjemnou relaxací na dokonalém místě. Možností je zde více než dost.

Ubytování v Braniborsku nabývá jen těch největších kvalit. Ať už vaše cesty budou směřovat do okresu Postupim, Chotěbuz nebo Frankfurt nad Odrou. Ve všech těchto oblastech si přijdete na své. Součástí takového ubytování bude i polopenze nebo rovnou all inclusive. Okuste tu opravdovou a ryzí podobu Německa, což vám v plném rozsahu umožní nejlevnější dovolená v Braniborsku.